У Києві стартував другий відбірковий етап Чемпіонату України зі спортивного покеру

VBET Чемпіонат України зі спортивного покеру

Вчора у Києві стартував другий відбірковий етап Чемпіонату України зі спортивного покеру. Змагання які проходять за підтримки Всеукраїнська федерація спортивного покеру, Міністерства молоді та спорту та титульного партнера Vbet, будуть тривати до 23 червня у Fairmont Grand Hotel. 

У розкладі серії заплановано проведення 8 турнірів з загальним гарантованим призовим фондом у 7 000 000₴. На етапі пройдуть як турніри з Холдему так і з Омахи, а також події у форматі Mystery Bounty. Головним ж івентом серії стане Main Event: Ukraine Championship, гарантія якого складає 2 000 000₴.

Топ-3 гравці кожного з турнірів отримають медалі, грамоти та ліцензії на Фінал ЧУ. Також у рамках Чемпіонату пройде й благодійний івент, переможець якого отримає унікальний кубок.

Нагадаємо, що переможцем першого відбіркового етапу, який проходив у березні цього року у Львові, став місцевий гравець Сергій Суркіс, який виграв головний турнір серії та здобув 800 000₴ призових. А володарем Кубка України 2024 року став Олексій Лежепьоков (м. Харків)

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.