Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українці зіграють за фінальними столами МE SCOOP 2023

Українці зіграють за фінальними столами МE SCOOP 2023

Українці продовжують брати участь у престижних покерних змаганнях. На цьогорічному SCOOP українські покеристи багато разів потрапляли в призи, але хотілося б побачити їх за фінальним столом Мейну. Таке можливо cьогодні ввечері!

Читати також: "Kostya_Jock" зіграв лише 4 роздачі за фіналкою SCOOP

Наші прапори в фіналі

Нагадаємо, що на PokerStars було доступно три Мейн Івенти з різними бай-інами. В найдорожчому за 10 300$ українцям не вдалось дійти до фінального столу, а в двух інших ситуація інакша.

Мейн Івент за 109$

Головна Подія з бай-іном 109$ зібрала 22 663 входів. За фінальним столом зіграють два українських покеристи, які наразі йдуть на другому та третьому місці в чіпкаунті. Це гравці з нікнеймами "Sodaski" та "LUCKXXXL".

Мейн Івент за 109$

Мейн Івент за 1 050$

В фіналі Мейну маємо лише одного українського представника: гравець з ніком "bombon73". Друге місце в чіпкаунті дає всі шанси розраховувати на перемогу в події. Тим паче, за перше місце чудовий приз: 600 000$.

Мейн Івент за 1 050$

Обидва Мейни продовжать грати сьогодні ввечері. Вже завтра дізнаємось чемпіонів і сподіваємось, що біля них буде майорити український прапор. Удачі, спортсмени!

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.