Українець Василь Стус став ранер-апом на Sunday HighRollers Main Event

В топовій мережі GGPoker на регулярній основі проходить турнір Sunday High Rollers Main Event з бай-іном в 1 050$. Цей івент став ласим шматком для українських покеристів. Деякі вітчизняни хайролери вже перемагали у цьому турнірі. Взяти наприклад володаря золотого браслету WSOP Андрія Держипільського, який у квітні став чемпіоном аналогічного турніру і заробив 33 330$ + баунті 64 480$.

За декілька минулих місяців українські покеристи неодноразово брали участь у цьому турнірі. І ось, нещодавно українець Василь Стус потрапив у хедз-ап даного івенту. Покерист, що носить ім'я та прізвище відомого українського поета-шістидесятника, став ранер-апом хайролерського турніру з гарантією в 400 000$.

Якщо ви не знали!
Якщо ви не знали!

Нещодавно інший український покерист з ніком "dash4fun" став ранер-апом турніру Bounty Hunters HR Main Event за 525$ і заробив 46 240$, а також 19 190$ у якості нагороди за вибивання суперників.

Sunday High Rollers Main Event за 1 050$ на GGPoker

Сам турнір зумів назбирати поле в 420 входів, що допомогло перебити заявлені гарантовані призові на 20 000$. Остаточний призовий фонд турніру становив 420 000$. За друге місце Василь Стус заробив 59 550$ призових.

Українець програв у хедз-апі гравцю, що грає під прапором Мексики ​з ніком "Flyby", який заробив у якості чемпіона 79 410$ призових. Популярний канадський хайролер Паскаль Лефрансуа не дістався фінального столу, заробивши 3 330$ на 14-му місці.

Ще один українець "blablamehmeh" зайняв 46-те місце з мінімальною виплатою в 1 840$. Аналогічні призові на 49-му місці отримав один з найуспішніших МТТ-гравців в онлайні, щведський покерист Ніклас Астедт. Загалом, до грошових виплат потрапило 62 гравці.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.