Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Українець виграв 2 400 000$ в ME WSOP 2023

Руслан Придрик

На Світовій серії покеру Мейн Івент добігає свого завершення. Сьогодні догравали до 3-макс і одним з тих, хто завершив свій виступ — став Руслан Придрик. Українець посів п'яте місце, за що отримав 2 400 000$.

В нещасливій для Придрика роздачі, він пішов в олл-ін з Q-10, а Вейнман швидко відповів кол з A-J. Тьорн подарував деякі шанси у вигляді декількох аутів, але рівер був не на українській стороні.

Цікаво, що за всю свою кар'єру в живих турнірах Руслан виграв близько 500 000$. Тобто в Головній Події Придрик перевершив самого себе. Також запам'ятався вдалий блеф українця проти чіплідера в попередній ігровий день.

Бліц-інтерв'ю після івенту


Хто залишився в івенті?
Хто залишився в івенті?
  • Стівен Джонс – 119 ВБ. Займається фермерством, Стівену подарували квиток в Мейн на День народження.
  • Даніель Вейнман – 100 ВБ. Працює агентом з нерухомості.
  • Адам Уолтон – 83 ВБ. Основна дисципліна: Омаха, 

Адам та Стівен жодного раз не перемегали на WSOP. У активі Даніеля вже є золотий браслет.

Тобто в грі залишається лише три покеристи. Хтось один з них виграє 12 000 000$, золотий браслет та звання чемпіону Головної Події. Хто це буде? Дізнаємось незабаром...

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі (1)
Україна Bullets_zz Експерт
Експерт

Красава . Стежив з ним . Показав туже кваліфіковану гру ! 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.