Українець вийшов на фіналку титульного турніру WSOP Super Circuit та посів 7-ме місце

WSOP Super Circuit

Покерист з України Богдан mimikyolo2 вийшов у фінал турніру серії WSOP Super Circuit Event#13: 400$ COLOSSUS Bounty NLH та мав всі шанси здобути почесний перстень Світової серії покеру. Загалом в турнірі  взяли 1 304 гравці (11 220 входів), які сформували загальний призовий фонд у 4 173 840$. 

Склад фінального столу склав цікавий мікс зі зіркових покерних професіоналів, таких як Патрік Леонард чи Крістін Рудольф, та з гравців, гравців які були менш або зовсім невідомі у покерному комьюніті. Щодо нашого Богдана mimikyolo2, то перед початком завершального етапу турніру він мав шостим за розміром стек. Але цього вистачило лише для того, щоб перевершити лише двох опонентів. У підсумку Богдан вибув з гри на сьомому місці, за яке отримав 44 273$ призових, включно з баунті.

В хедз-апі турніру зійшлись все той же Патрік Леонрад та Микита Павликов (Білорусь). Підсумкову перемогу святкував саме Павликов, який отримав перстень WSOP Circuit та 269 880$ призових. Леонард змушений був задовольнитися другим місцем та виплатою у розмірі 188 206$.

Результати фінального столу WSOP Super Circuit Event#13: 400$ COLOSSUS Bounty NLH:

WSOP Super Circuit Event#13: 400$ COLOSSUS Bounty NLH

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.