Усім вітаннячка .Поверненя на КМ
Дуууже давно не заходив на КМ. Бо, як і в усіх, то не було настрою щось писати, а коли був — не було про що. Став набагато менше часу відводити покеру. Пройшло майже 2 роки з часу останнього допису. За цей час уже встиг пожити в 3 країнах — доволі різних по-своєму, та схожих водночас. Познайомився з різними людьми: як добрими, так і не дуже. Схуд на 15 кг за 2 місяці. Став сивим як дід. Але дякую КМ, котрий мене звів з місцевими старожилами. Сподіваюся, цей пост — новий старт, і далі я буду писати частіше. Радий знову бути тут.
Оцінити блог:
Читати також
Вітаю, друзі фрумчани.До мене в гості прийшов хто? А прийшов KomboDro :)- Привіт, Алім)- Привіт, Толя)🎯 (Тут - вступне слово від Комбодроєвича, бо са...
29
29
1793
От пройшла перша весняна хомка. Великих сподівань не було на хомку. Бо як усі знають я грати не вмію і все що було це лише фарт. До фіналці усе йшло я...
14
25
1617
Сьогодні були 2 дір рани. У першому містері умов непогано але програв раздачу за першій стек. На терні отримав стріт та запушів. Тіп прійняв мене та я...
17
26
1386
Ну все - ти влип, старий 🤩✌️
Не зроблю такої помилки як інши))) Тут мого фото не буде)
З поверненням🤝Коли ти зник,я ще не народився на КМ😅
Ну от, тепер я офіційно відчув себе сивим дідом біля під'їзду 😂 Дякую, друже!
Вітаю з поверненням у спільноту, хоча я тут тільки півроку!!!
Ще трошки і для тебе потрібно буде ще одне крісло-качалка)))Час швидко минає
З поверненням
🤝Вітаю. Дякую
Привіт ^ ^
Привіт друже)
Вітаю повернення
Дякую) До зустрічі за столами
Hallo hallo))
З поверненням 🤝 😉
Дякую друже. Бачу ти вже підріс) Великий став)
Сивина - зазвичай ознака мудрості. З поверненням😉
👋Не зажди)) Буває що це ознака поганих рішень раніше)
Раді бачити тебе 😊 🤝,
Почекай) Незабаром буду в твоїй лізі . Будешь писати . Приберіть цього неадеквата🤣
Вітаю з поверненням👋
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.