USPF відсторонила Козленка від гри за збірну через його участь у російському YouTube-шоу

Андрій Козленко

Цими вихідними в українському покерному ком'юніті розгорівся справжній скандал, пов'язаний з участю гравця збірної України зі спортивного покеру Андрія Козленко в YouTube-шоу «Жизнь как покер» («Життя як покер»), яке веде російський ведучий Павел Занозін. 

На цьому шоу Козленко та Занозін обговорювали події та новини зі світу покеру, зокрема конфлікт між бекінговими фондами та одним покер-румом, що працює на території країни-терориста. Поява у шоу гравця збірної України викликала обурення серед інших покерістів. Так свою думку, щодо цієї ситуації виказав відомий покер-про Денис Чуфарін:

«Ну не вийде, бути публічною особою в росіі та в Україні одночасно. Не можна давати інтерв’ю українцям українською у Львові, а потім йти та виступати на російському медіа по темі боротьби одного російського бізнесу з іншим. До чого цей приклад призводить!? Андрій показує що це нормально бути частиною російського комьюніті та при тому бути частиною українського, проте, наразі, одне суперечить іншому. Це просто факт» — заявив покерист.

«Більш того, ти непросто українець, ти впливовий українець і показуєш, що можна бути і українцем та росіянином водночас. Це бачать як українці, так і основна твоя аудиторія» — додав він.

Також відреагували на подію й в Федерації спортивного покеру України. У своїй заяві USFP повідомили, що вже ініціювали перевірку інциденту, а на час цієї перевірки відсторонили Андрія Козленка від участі в міжнародних змаганнях в складі національної збірної.

«Арбітражем Федерації проводиться перевірка всіх аспектів цього проєкту й участі в ньому нашого покериста. Найближчим часом буде повідомлено про рішення щодо санкцій до гравця. На період перевірки Андрій Козленко буде відсторонений від участі в міжнародних змаганнях в складі національної збірної.

Зазначімо, що Андрій Козленко неодноразово висловлював свою патріотичну громадянську позицію щодо війни в Україні та за останні два роки задонатив понад 150 000 доларів на допомогу ЗСУ.

Сподіваємось, що участь Андрія у цьому шоу мала помилковий характер. Але остаточні висновки Федерація зробить та оприлюднить по завершенні перевірки» - йдеться у заяві USFP.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (5)

Анонс цікавого блогу від Андрія і ексклюзив на Cardmates?

1 відповідь

Не зовсім блогу, але ексклюзив точно буде 

Україна DenysHP94 Гуру
Гуру

Подивився цей випуск. Там дуже прикольну тему зачепили. Якщо все так, то скоро GG, вийде з ринку, і покеристи там явно грати не будуть. По Андрію було видно, що він то й не дуже там з ними хотів спілкуватись. В основному розмова була про ГГ Покерок, в якому представник цієї платформи робить дикий зашквар і хоче з покеру зробити слоти з віддачею 96%. Наразі будемо помічати велики відтік гравців з парашки з GG. Це добра новина, але і впевнений це скоро всіх гравців зачіпне. Всі потроху будуть уходити з ГГ

0 відповідей
Україна bmwTeam Фанат
Фанат

правильно! беріть Джоніка!


1 відповідь
Україна stanislav_1005 Фанат
Фанат

100% Косямбич своєю грою останнім часом на це заслуговує 

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.