Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

В турніри BSOP Online на PokerStars можна відібратися за 1$

BSOP Online

BSOP пройде в онлайні на PokerStars і в цьому є свої плюси. Подивіться на це з іншого боку: якби серія проводилася в офлайні, то багато хто з нас не зміг би поїхати до Бразилії. Вам потрібно було б купувати квиток на літак, готувати візу і бронювати номер у готелі.

Тепер взяти участь в BSOP Online можна не виходячи з дому. Тим більше для гравців з невеликим банкролом є можливість відібратися через сателіти з бай-іном від 1$.

Читати також: WSOP 2020 пройде в онлайні

Починаючи з 26 червня BSOP Online проведуть 15 турнірів з різних дисциплін із загальною гарантією 1 000 000$. Бразильська серія доступна для всіх на основному клієнті PokerStars.

Мейн Івент пройде 28 червня і за 215$ ви зможете боротися за свою частину від гарантії 300 000$. У нього також можна відібратися через численні сателіти, а деяким гравцям це буде коштувати всього пару доларів.

Повний розклад серії опублікує на нашому сайті пізніше, а поки що готуйтеся взяти участь в бразильській серії онлайн. Вас чекають великі призові і захоплюючі баталії в івентах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.