VBET Ukraine висловили офіційну позицію щодо арешту рахунків компанії

У своїх офіційних телеграм-каналах компанія VBET Ukraine опублікувала офіційну позицію щодо блокування та арешту рахунків компанії

​Раніше ми вже розповідали про блокування та арешт рахунків ТОВ «ВБЕТ Україна» – через це гравці вже понад місяць не можуть вивести кошти. Сьогодні компанія опублікувала у своїх телеграм-каналах офіційну позицію щодо цієї ситуації.

Оригінальний текст звернення від VBET Ukraine:

«10 квітня поточного року Рішенням Державної служби фінансового моніторингу рахунки ТОВ "ВБЕТ Україна" були заблоковані.​

13 травня Печерський районний суд міста Києва заарештував рахунки компанії.

Справою компанії займається Державне бюро розслідувань (ДБР), хоча це не входить до юрисдикції організації.

ТОВ "ВБЕТ Україна" є ліцензованим організатором азартних ігор в Україні та дотримується прозорих стандартів роботи.

Станом на початок травня через блокування рахунків VBET Ukraine держбюджет втратив понад 244 млн грн через несплачені податки.

Порушуються конституційні права співробітників компанії, а саме гарантія на своєчасну заробітну плату. Майже 270 працівників уже 2 місяці не отримують виплат.

Серед співробітників VBET Ukraine є представники соціально незахищених верств населення. У команді також є мобілізовані працівники, яким компанія виплачує повноцінну заробітну плату.

VBET Ukraine не може виконувати свої зобов'язання перед клієнтами та партнерами.

Три сезони поспіль VBET Ukraine є титульним спонсором української Прем'єр-ліги, національної збірної України з футболу, жіночої збірної з футболу, Асоціації футзалу України.

VBET Ukraine підтримує декілька футбольних клубів: "Динамо" (Київ), "Чорноморець" (Одеса), "Верес" (Рівне) та інші. Для деяких із них кошти компанії є бюджетоутворювальними.

Для розширення комунікації та залучення уваги до соціально важливих проєктів VBET Ukraine співпрацює з амбасадорами: Олександром Зінченком, Сергієм Ребровим та Денисом Берінчиком.

За підтримку України в складний час VBET Ukraine отримала подяку від Президента України.

У січні 2023 року РНБО ухвалила рішення щодо тиску на бізнес. VBET Ukraine відповідає всім критеріям: сплачує податки, легально працює, поважає команду і не працює з Росією. Але вже 2 місяці діяльність компанії є неможливою.

VBET Ukraine готова до будь-яких перевірок відповідних структур. Дії щодо компанії призводять до негативних наслідків для всієї країни.

Виникає питання: у чиїх інтересах діє ДБР?».

Зазначимо, що вже наступного місяця відомий бізнесмен, інвестор та співвласник Cosmolot Арнульф Дамерау збирається висвітлити проблеми із тиском на гральний бізнес під час саміту з відновлення України у Берліні. За словами Дамерау, українські чиновники вимагали у нього гроші під час зустрічі у Відні – бізнесмен поділився іменами, фотографіями та подробицями зустрічі зі службами безпеки у Європі та Вашингтоні.

Vbet  Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі (2)
Україна Pavlodar Фанат
Фанат

Дивно, а підтримка мені вже місяць відповідає, що нікому не вірте, у нас тривають технічні проблеми)))

То вони що, брехали? Може вони так же, брешуть, що з руснею не співпрацюють?)

1 відповідь
rgosling
Без статусу

Так вони ж співпрацюють.Входять до одного пулу з РПТ бет,де ставлять і грають в покер росіяни.Дивно що тільки зараз це помітили,а не коли підписували їх спонсором збірної з Футболу і т.д.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.