Верифікація на 888Poker

Верифікація на 888Покер

​Верифікація акаунту є обов'язковою процедурою для безпечної гри в онлайн-покер. Підтвердження особистості і акаунту на 888 є стандартним і принципово не відрізняється від аналогічних процедур на будь-якому іншому покерному сайті.

З якою метою 888Покер вимагає пройти верифікацію?

Основним завданням служби безпеки «вісімок» є контроль за дотриманням принципів чесної гри. Верифікація особистості дозволяє не допустити до гри за столами 888Покер гравців, які:

  • не досягнули 18 років;​
  • використовують кілька акаунтів або займаються шахрайством;
  • грають з країн, в яких 888Покер не надає свої послуги.

Якщо ви вказали при реєстрації неправдиві дані, то ваш акаунт, швидше за все, буде заблокований назавжди.

Які документи необхідні для верифікації на 888Покер?

Служба підтримки 888 для підтвердження особи вимагатиме у вас стандартний набір документів, який складається з:

  • Паспорту або іншого документу, що підтверджує вашу особистість. У документі має бути зазначено ваше ім'я, прізвище, адреса прописки та дата народження. Якщо ця інформація розташовується на різних сторінках документу, то ви повинні відсканувати і надати сапорт їх все;
  • Підтвердження адреси вашої прописки. На цьому документі має бути видно ваше ім'я та прізвище, і адреса, яка повинна збігатися з адресою в акаунті покер-руму. Також на цьому документі повинна бути дата видачі, він повинен бути відносно недавнім (від 1 до 3 місяців);
  • В особливих випадках служба безпеки може вимагати у вас нотаріально завірені документи, в яких буде вказано вашу адресу і місце проживання.

Верифікація банківської карти на 888Poker

Якщо ви робили депозит або збираєтеся зробити виведення коштів (гіперпосилання кешаути на мікролімітах) за допомогою банківської карти, то служба безпеки може вимагати у вас фото карти для її верифікації.

Вимоги до зображення банківської карти для верифікації на 888Покер:

  • Зображення повинно бути високої якості. Повинно бути чітко видно ім'я і прізвище, перші і останні цифри номеру карти і підпис власника на зворотному боці;​
  • Ви повинні закрити середні цифри номеру і секретний тризначний код CVV

Як довго триває верифікація на 888?

Підтвердження вашої особистості і/або інформації з банківської карти може займати від декількох днів до двох тижнів. Найпоширеніший термін перевірки – тиждень. Ви можете надати необхідні документи одразу після депозиту або реєстрації в румі, щоб не затягувати процес. Поки вашу особистість перевірятимуть, ви можете продовжувати грати на 888Покер без будь-яких обмежень. Якщо у вас ще немає облікового запису на 888Покер, то реєструйтеся за посиланням просто зараз і отримаєте бездепозитний бонус у 88$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.