Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Віктор Устимов переміг у двох івентах High Roller Club на Старзах

Віктор Устимов

Російський покерист Віктор Устимов, більш відомий також під ніком "papan9_p $" показує вражаючі результати в цьому році.

В кінці травня він став Раннер-апом Мейн Івент WPT Online на PartyPoker з бай-іном 3 200$ і призовим фондом 6 390 000$, за що заробив 865 500$.

Після такого великого замету, російський гравець вирішив не зупинятися і продовжив оформляти перемоги в онлайн-турнірах. Цього разу він переміг у двох турнірах серії High Roller Club на PokerStars.

High Roller Club Thursday Thrill

High Roller Club Thursday Thrill на PokerStars

У цьому нокаут-турнірі з бай-іном 1 050$ і з гарантією 60 000$ було зібрано поле з 70 учасників, які змогли перебити гарантію на 10 000$.

За свою перемогу Віктор "papan9_p $" Устимов отримав призові в розмірі 8 310$ і ще 10 340$ він заробив в якості баунті.

Раннер-апом івенту виявився покерист зі Швеції "C.Darwin2", він заробив таку ж виплату як і Устимов + баунті 3 460$.

Четверте місце зуміла зайняти російська покерістка Тетяна «Mysters_Y» Бараусова, яка отримала 6 830$ (зокрема баунті 2 680$). За нею на п'ятому місці йде ще один покерист з Росії Максим «MAMONT_T» Мамонов, йому вдалося заробити 3 150$ + баунті 1 500$.

В призову зону потрапило 8 покерістов. Останнім, хто потрапив в призи з виплатою в 3 070$ (зокрема баунті 1 680 $) став російський гравець під ніком "hello_totti".

Читати також: Російський покерист "FishyFishz" переміг в нокаут-турнірі на Старзах

High Roller Club Daily 500

High Roller Club Daily 500 на PokerStars

Даний івент, який також проходив у форматі прогресивний нокаут зібрав невелику поляну з 30 входів.

Бай-ін турніру High Roller Club Daily 500 склав 530$, при гарантії 12 000$, яка була перебита на 3 000$.

У цій події Віктор Устимов заробив за перемогу більш скромні призові в розмірі 2 960$, однак йому вдалося отримати більше за вибивання опонентів – 4 170$.

Друге місце зайняв гравець з Польщі під ніком "Tr!pleeeee" з виплатою 2 960$. До виплат дійшло лише 3 гравці, мінімальні призові 1 570$ + баунті 810$ отримав покерист з Данії "LTGrue".

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.