Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Влада Словаччини заблокували доступ до PokerStars

Заборона PokerStars.eu

У Словаччині вже більше трьох років заборонені азартні ігри в інтернеті, але правляча влада активно розробляла законопроекти для легалізації гемблинга. Після прийняття закону про заборону зі словацького ринку пішли такі великі покерні гіганти, як PartyPoker і PokerStars.

Навесні 2020 го року на територіі Словаччини став доступний PokerStars.eu. Обережні гравці намагалися знайти на сайті організації, яка займається регулюванням азартних ігор в Словаччині, ліцензію для Старзів. Пошуки виявилися невдалими і гравці зрозуміли, що PokerStars.eu почав свою діяльність не на легальній основі.

На свій захист Старзи повідомили, що працюють по мальтійській ліцензії. Але, мабуть, мальтійської ліцензії виявилося недостатньо.

У Словаччині заблокували доступ до PokerStars.eu

Організація, яка займається регулюванням азартних ігор в Словаччині, подала в суд. 19 червня суд виніс рішення, згідно з яким доступ до Pokerstars.eu повинен бути заблокований.

Тепер у гравців Старзів в Словаччині виникнуть великі проблеми з доступом до сайту. Незабаром вони не зможуть увійти на сайт або здійснювати фінансові операції.

Які будуть кроки від PokerStars для легальної роботи в Словаччині? Швидше за все покер-рум буде намагатися отримати ліцензію, для того щоб працювати легально і не втратити словацький пул гравців.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.