Власник трьох браслетів WSOP проспав початок турніру та втратив 97% свого стека

Ян "Енсон" Цанг на WSOP 2024

Триразовий переможець турнірів WSOP Ян "Енсон" Цанг, який має майже $4 мільйони призових за кар'єру, розповів про кумедний випадок, який стався з ним на WSOP 2024.

Цанг взяв участь у турнірі 1 500$ Six Max та завершив Day 1 із солідним стеком у 257 000 фішок й мав усі шанси на хороші призові чи діпран. Але цього не сталося, адже він проспав старт Day 2 на дві години, а коли добрався до столу то побачив, що від його стека залишилось лише 7 000 фішок. Цього вистачило лише на одну роздачу, після якої Цанг вибув з турніру.

"Я поставив будильник на 10 або 10:30. Насправді я навіть поставив три будильники", - розповів Цанг пізніше. "Але якимось чином, я пропустив усі їх. Проспав приблизно на дві години, і коли прокинувся, було близько першої години дня. Я помчав до столу й був радий бачити, що я ще в грі, але у мене було лише близько 7 000 фішок - приблизно половина великого блайнду. А планувалося розпочати день із 26 біг блайндами"​

Відразу після цього Цанг зареєструвався в турнірі 1 500$ Pot-Limit Omaha Hi-Lo 8 or Better, де потрапив до призової зони та заробив 3 003$ призових. 

Ви поставили даному матеріалу оцінку 1 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.