Воскобойников обіграв Бікнелл в фіналі турніру SHR Bowl Online

Super High Roller Bowl

Цього року PartyPoker став місцем проведення Super High Roller Bowl в онлайн-форматі. За 9 днів в покер-румі пройде 29 івентів і всі вони будуть з високими бай-інами.

Настільки високими, що в розкладі є навіть турніри по 100 000$. У всіх гравців є можливість відібратися в подію з бай-іном 102 000$ всього за 11$.

Так що хайролерам буде де розгулятися на SHR Bowl Online. Що вони і роблять вже більше трьох днів і протягом цього часу завершилися кілька турнірів. Одним з них став івент з бай-іном 10 300$. Гарантію 500 000$ перебили вдвічі і гравці боролися за призовий фонд 1 060 000$.

Покерна пара в турнірі

Покерна пара

Крістен Бікнелл і Алекс Фоксен є чи не найвідомішою покерною парою. І Крістен і Алекс показують відмінні результати в онлайн-покері, підтвердженням цього є те, що Крістен тричі ставала кращим гравцем року.

Під час відсутності живих турнірів Алекс активно бере участь в івентах SHR Bowl Online на PartyPoker. Фокс вже встиг відзначитися в трьох турнірах цієї серії: посів 3-е місце в SHRB #1, п'яте в SHRB #4 і друге в SHRB #6. У загальній сумі Алекс виграв близько 320 000$.

Повернемося до нашого турніру SHRB #4 за 10 300$. Цікаво було спостерігати за фінальним столом, так як за ним знаходилися як Фоксен, так і Бікнелл. Цього разу Бікнелл зіграла краще свого молодого чоловіка.

Читати також: Ванесса Селбст повертається в WPT

Результатом Фоксена стало 5-е місце і призові 66 520$. У топ-3 ми побачили боротьбу між білорусом Миколою Воскобойніковим, Крістен Бікнелл і володарем фіолетового піджака Александраса Колоніасом.

Перемога Воскобойникова

Микола Воскобойников 2020

Першим трійку фіналістів покинув Александрос Колоніас. У топ-3 він практично весь час йшов коротун між двох чіплідеров: Бікнелл і Воскобойніковим.

У якісь моменти йому вдавалося повертатися в боротьбу, але в підсумку він все одно її програв і завершив турнір на третьому місці.

Хедз-ап між Миколою Воскобойніковим і Крістен Бікнелл видався дуже напруженим. Амбасадора PartyPoker Крістен дуже хотілося здобути свою першу перемогу на SHR Bowl, але здійснити свою мету їй не вдалося.

У фіналі турніру Микола Воскобойников став переможцем і володарем виграшу 293 000$. Раннер-апу івенту Крістен Бікнелл дісталися 185 000$ призових. Таким чином, за пару днів Фокс і Бікнелл на двох виграли більше пів мільйона доларів на SHR Bowl.

Результати турніру SHRB #4

Результати турніру SHRB #4

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.