Банер ggpokerok Банер ggpokerok Банер ggpokerok

Як поповнити ПокерСтарс в 2022

Щоб почати грати на гроші в PokerStars, необхідно поповнити баланс рахунку.

Після реєстрації у покер-румі вам буде доступна безкоштовна гра ПокерСтарс, але щоб почати заробляти гроші – потрібно внести депозит. Зробити це зовсім нескладно.

Перед тим як це зробити ознайомтеся обов'язково з діючими Star Code PokerStars. За допомогою актуальних бонус-кодів ви зможете отримати додаткові бонуси і подарунки від руму.

Покер-рум підтримує практично всі найпопулярніші методи оплати, тому у користувача не повинно виникнути проблем з внесенням першого і наступних депозитів.

ПокерСтарс дозволяють робити грошові кошти через такі платіжні системи:

 • Яндекс гроші
 • Neteller
 • Skrill
 • VISA/MasterCard
 • Qiwi VISA (віртуальна карта)
 • EcoPayz
 • WebMoney (стягує комісію 0,8%, але не більше 50$)
 • Qiwi Wallet

Вище представлені основні методи оплати, які можуть відрізнятися у користувачів у залежності від місця проживання. Точну інформацію про підтримку тієї чи іншої платіжної системи у вашій країні – дивіться в касі покер-руму для того, щоб знати як поповнити ПокерСтарс.

Як покласти гроші на PokerStars

Внести гроші на рахунок ПокерСтарс можна як в стаціонарному клієнті, так і через мобільний додаток. Гравець повинен вже мати акаунт або зареєструватися на ПокерСтарс. Сума мінімального депозиту встановлена на позначку в 5$, а за допомогою простої покрокової інструкції з поповненням рахунку, ви зможете приступити до гри на реальні гроші в найкоротші терміни.

1.        Авторизуємося в клієнті руму і натискаємо на кнопку «Каса».

Каса pokerstars відкрити

2.       Вибираємо зручний метод оплати і натискаємо на кнопку «Депозит»

Депозит на pokerstars

3.        У вікні, що відкрилося:

Заповнюємо карти (номер, термін дії та CVV)

Вибираємо суму платежу (є рекомендовані або можна задати вручну)

Переконуємося в правильності введених даних і натискаємо «Відправити».

Ваш платіж буде миттєво зарахований на рахунок і питання як поповнити ПокерСтарс буде для вас вирішене.

Як поповнити рахунок Покерстарс через Ощадбанк Онлайн

Процедура внесення грошових коштів на рахунок PokerStars через Ощадбанк Онлайн ніяк не відрізняється від вищеописаної. Користувач також повинен виконати кілька простих кроків:

 • Відкрийте Касу і виберіть опцію «Поповнити рахунок»
 • Виберіть метод «СБЕРБАНК» і клікніть на кнопку «Депозит»
 • Вкажіть суму депозиту і натисніть «Відправити»

Далі відкриється додаткове вікно в вашому браузері з переадресацією на офіційний сайт Ощадбанку. Виберіть опцію «Сбербанк Онлайн», вкажіть ваш телефонний номер (який прив'язаний до банку) та натисніть «Продовжити». Коли ви ввійдете в свій особистий кабінет, виберіть метод (банківський рахунок або карта) і підтвердіть транзакцію за допомогою секретного коду, який банк відправить на ваш номер телефону в SMS-повідомленні.

Після підтвердження транзакції, гроші моментально надійдуть на рахунок в PokerStars.

Важливо: рекомендується поповнювати рахунок ПокерСтарс за допомогою тієї платіжної системи, на яку в майбутньому у вас буде можливість виводити виграш. При виведенні коштів, служба підтримки покер-руму має право запросити ваші особисті документи для верифікації особистості.

Як поповнити PokerStars через Qiwi

До нас звернувся один з постійних гравців з питанням: "не можу поповнити PokerStars через Qiwi. Що робити? "У нас є покрокова інструкція як поповнити Старз через qiwi гаманець.

1. Увійдіть до свого облікового запису на офіційному сайті PokerStars і перейдіть в меню каси.

2. З доступних методів оплати виберіть QIwi як зазначено на зображенні:

3. Виберіть бажану суму для поповнення:

4. Введіть номер телефону, на який зареєстрований ваш qiwi-гаманець:

Як поповнити PokerStars в Україні

Часто гравці задаються запитанням: ''як поповнити PokerStars в Україні в 2022 році? З цим у вас не повинно виникати труднощів. Наприклад, ви можете поповнити ПокерСтарс через Приват24. Для цього просто виберіть потрібний вам спосіб оплати в касі.

Мінімальний депозит на PokerStars

Мінімальний депозит ПокерСтарс встановлений на позначці в 5$, а ліміти на максимальний депозит наступні:

 • 24 години – 1000$
 • 7 днів – 2000$
 • 30 днів – 4000$

Збільшити ліміти максимального депозиту можна вручну в налаштуваннях лобі PokerStars. Після налаштування лімітів ви будете знати як поповнити PokerStars на великі суми.

PokerStars 2020

Додаткова інформація щодо поповнення рахунку PokerStars

 • При поповненні рахунку PokerStars не стягує комісію і не вимагає від гравця проходити процедуру перевірки особи (верифікацію);
 • У касі доступна функція швидкого депозиту;
 • Всі кошти гравців знаходяться на окремих рахунках і не використовуються для внутрішніх операцій компанії;
 • Вносити депозити можна зі свого смартфону або планшету, які працюють на базі операційних систем Android і iOS. Скористайтеся допомогою Мобільної каси;
 • При виникненні проблем з внесенням депозиту на ПокерСтарс, зверніться в службу підтримки руму за адресою: support@pokerstars.com
 • Якщо ви бажаєте зробити свій перший депозит, для початку рекомендуємо ознайомитися з бонусними пропозиціями для нових гравців PokerStars;

Більш детально дізнатися про покер-румі ви зможете в огляді ПокерСтарс від сайту Cardmates.

Поширені запитання Поширені запитання

Не можу внести депозит PokerStars. Що робити?

Перш за все вам потрібно перевірити, чи не заблокований ваш обліковий запис. Якщо з ним все в порядку, то проблеми з поповненням можуть бути з кількох причин: 1) Суми на вашому рахунку недостатньо і тому ви не можете поповнити PokerStars – поповните вашу карту. 2) Ваша картка вже не дійсна і потрібно зробити її перевипуск. 3) Карта заблокована, тому ви не можете зробити платіж. 4) Проблеми з доступом до акаунту  потрібно відразу ж звернутися в службу підтримки з цього запитання.

Як поповнити PokerStars на 1 долар?

Мінімальний депозит на Старз дорівнює 5$. На жаль, поповнення на 1 долар недоступно.

Куди вводити бонус-код ПокерСтарс при депозиті?

При депозиті Star Code PokerStars вводиться в віконці з реквізитами в графу Bonus Code. Якщо у вас з якоїсь причини немає такої графи зверніться в сапорт покер-руму перед тим як внесете депозит. Зверніть увагу, що деякі СтарКоди працюють тільки на перший депозит.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий