Як виправити помилку при встановленні PokerStars

Періодично користувачі ПокерСтарс стикаються з проблемою при установці клієнту покер-руму. У одних користувачів PokerStars виникає помилка запису до реєстру, у інших може просто не вистачати вільного місця на диску.

Що робити, якщо не вдається встановити ПокерСтарс

Щоб встановити програмне забезпечення ПС і уникнути повідомлення про помилку «Disk Write Error», необхідно виконати наступні дії:

  • Якщо у гравця не вийшло завантажити і встановити файл безпосередньо з офіційного сайту PokerStars, спробуйте відкрити папку, в якій знаходиться інсталяційний файл клієнту (exe), клікніть на нього правою кнопкою миші і запустіть від імені Адміністратора;
  • Також спробуйте використовувати інший браузер (Opera, Chrome, Microsoft Edge) при скачуванні та встановленні ПокерСтарс;
  • Перед установкою PokerStars на час вимкніть антивірус, який, можливо, помилково забороняє використовувати клієнт руму. По завершенню переконайтеся, що відновили налаштування безпеки вашого ПК.

PokerStars не встановлюється через те, що відсутня файл Chrome_elf.dll

Якщо при установці ПокерСтарс на вашому екрані з'являється повідомлення, яке вказує на те, що файл Chrome_elf.dll відсутній, вам потрібно зробити наступне:

Відкрийте папку, в якій збережено інсталяційний файл і запустіть його від імені адміністратора.

Спробуйте скористатися іншим браузером для скачування програми.

Вимкніть на час антивірус і спробуйте запустити програму.

Помилка -2/-67 при установці PokerStars

Така проблема найчастіше виникає при оновленні програми під час установки Старзів. У таких випадках може допомогти наступне:

  • Скачайте покерний клієнт з офіційного сайту Старзів.
  • Переінсталюйте програму.
  • Вимкніть на час установки антивірус.

Що робити, якщо не вдається встановити ПокерСтарс на Андроїд

Перш за все ви можете прочитати наш матеріал про те, як скачати ПокерСтарс на реальні гроші у нас на сайті, щоб переконатись чи правильно ви все зробили при встановленні програми. Якщо після завантаження файлу у вас не встановлюється ПокерСтарс на Андроїд, можливо, браузер завантажив його з неправильним розширенням APK. Для усунення цієї проблеми завантажте PokerStars з іншого браузеру.

Якщо вищеописані поради не допомогли виправити проблему при установці ПокерСтарс, зверніться в службу підтримки покер-руму за адресою: [email protected].

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.