Як виграти турнір за 5 000$ навіть без хедз-апу? Наочний приклад від Еріка Сайдела

Ерік Сайдел

Вчора у Лас-Вегасі завершився перший турнір серії U.S. Poker Open. У подію з бай-іном в 5 000$ було зроблено 132 входи, а чіп-лідером перед стартом фіналки став 64-річна покерна легенда Ерік Сайдел. Що правда одразу після старту гри за фінальним столом він програв чотири олл-іни поспіль і опинився на межі вильоту. На межі, але все ж таки не вилитів. Він зумів залишитися на плаву, розкрутитися і дійти до стадії 3-max де і трапилась ключова роздача фіналки проти Еріка Афріата в ефективних стеках 32 ВБ.

Афріат з позиції SB зробив рейз у 2 блайнди з рукою К8s. Сайдел відповів колом з великого блайнду маючи на руках кишенькову пару дев'яток. На флопі вийшли А-К-9, які дали Афріату пару королів та флеш-дро. Сайдел же зібрав тріпс. Гравці швидко прочекали флоп й на тьорні вийшла бланкова 4. Афріат поставив маленьку ставку, а Сайдел відповів рейзом до 5,5 ВБ. Афріат нажав кол. На рівері вийшла ще одна 4, яка завершила флеш Афріата, але разом з тим дала фулл-хауз Сайделу, який зробив бет у 7,5 ВБ. Його суперник відповів снеп-коллом, вважаючи, що перемога у нього в кишені. Але вийшло навпаки. Сайдел виграв банк у більше ніж 30 ВБ та залишив своїх суперників з дуже короткими стеками.

Ну а вже через кілька хвилин стався фінальний розіграш, де Ерік Сайдел закрив одразу два олл-іни своїх суперників та виграв турнір навіть без хедз-апу.  

Підсумкові результати 5 000$ U.S. Poker Open 2024:

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Ерік СайделСША145 000$
2Ерік АфріатКанада89 900$
3Ділан ЛіндеСША63 800$
4Джон Хоурі США49 300$
5Вільям Ламар-БунСША37 700$

Ви поставили даному матеріалу оцінку 2 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна SetFromFlop
Без статусу

дід дає жару

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.