Як я не доїхав у спорті ;)
Добрий Всім Ранок!
Легкої і продуктивної неділі бажаю Вам.
Почнемо зі спорту,про футбол.
С футболом я познайомився у 98-му році.
Як зараз пам'ятаю це був мій перший ЧС.
Тоді почалась моя футбольна фанатська карьера,мені було на той момент 11років.Футбол на той момент був у мене і у моїх друзів Гра номер 1.грали завжди,з ранку,в обід і у вечері коли вже м'яча не було видно....Ех,було весело.
Так ось дивлюсь на ПС у мене е декілька лишніх копіьок,думаю треба зарядити,тим паче що суббота,топ чемпіонати,е на кого ставити,як не поглянеш одні (вернякі)не знаю як це українською написати.
Мені багато хто казав,ти добре вгадуешь,но не будь дурнем,страхуйся ,бери з Нулем,кто ставить той пойме.
Но з Нулем кеф.не такий приемний і ось я беру
як дурень чисту перемогу і потім жалкую.
Далі я так і не поняв що це за голівий понос був у Альмерії,команди мертві і тут таке 8)
Ну і на останок невелика но така приемна відмазка.зіграла сама найменша ставкою,на плюс не мінус.
Гл.Всім.
Дякую що уділили мені свою увагу,дякую!






Так Лейпциг підвів....128 то потенційний виграш?
ЧС 98 теж мій перший турнір!!!)
Так,128.63$ я був впевнений що він розмова баварію,тим паче більше пів матчу він вів в рахунку 2:0,якщо не помиляюсь С 70 хвилину умудрився двушку пропустити,в результаті нічия,прикра
і мії
хто за кого вболював?
я за Іспанію та Англію....Субісарета тоді такий дурацький гол против Нігерії привіз
Видалення Бекхема після симуляції Сімеоне
А потім вже за Нідерландов топив
За Бразилію вболівав! +Іван Самарано та Марсело Салас топчіки!
ага, в ЛАціо та Інтері грали
По переду ЛЧ.Там треба взяти три-чотири команди,желізні,щоб ставка зіграла ))))
Займався ставками на футбол рік тому. Потрібно добре відчувати це, але на мою чисту субєктивну думку - це більше про лудоманію. Якщо робити декілька прогнозів, щоб був норм коеф, то дуже рідко сходиться. Багато підводних каменів та...це футбол - автогол, 2-й склад і просто не фарт ніхто не відміняв)
Бажаю успіхів!
Згоден собою,я лужу помаленьку і то не часто,ставлю копійки ,не більше ....
Ти маєш продавати прогнози.
Ти обрав дуже рівні пари та майже все зайшло.
Якщо це не прикол з мене,а комплімент,тоді дуже приемно таке чути,мені товариші багато повторювали,ну не бери ти чисту,візьми с нулем,а я ні,кеф тоді не цікавий )))
Це комплімент був.
Я за підстраховку.
Ще не знаю які треба мати яйця щоб ставити проти Баварії в бундезлізі
Лейпциг теж топова команда ,яка розриває свої поле в чемпіонаті.
Як що ти в курсі,то вона вигравала по ходу гри 2:0 ,і за 20мін.все перегорілі
2:2 
