Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGPoker реєстрація: покроковий процес

Реєстрація на GGPoker UA

Проходження реєстрації та верифікації акаунта на GGPoker – дві головні речі, які потрібно зробити на початку своєї гри в покер-румі. В покер-румі GGPoker реєстрація та верифікація налаштовані так, щоб не викликати проблем у гравців-початківців. Проте часто буває, що новачки виграють гроші, але не можуть їх вивести. Все через те, що вони не пройшли процедуру верифікації.

У цій статті ми дамо вам покрокову інструкцію для того, щоб у вас не виникало проблем з реєстрацією та верифікацією на GGPoker.

Увага: З серпня 2022 верифікація облікового запису на GGPoker є обов'язковою для всіх гравців. Це потрібно для можливості виводити кошти з рахунку та здійснювати депозити.

Інструкція з реєстрації на GGPoker

В покерній кімнаті ГГ Покер реєстрація проходить швидко і просто. 

Для того, щоб зареєструватися на GGPoker – перейдіть за посиланням на GGPoker, введіть дані в поля та натисніть кнопку "Зареєструватися":

Реєстрація ГГ покер

Після успішного введення коду активації, який прийшов вам на пошту, переходимо до заключного етапу, на якому реєстрація в GGPoker буде завершена.

У вікні, що відкриється, вам потрібно обрати нікнейм, аватар і країну проживання. Після цих нескладних кроків ви будете успішно зареєстровані на GGpoker і можете приступати до гри. Пам'ятайте, що в румі GGpokerok реєстрація завжди є безкоштовною.

Але як вивести перший раз гроші з покер-руму? Для цього потрібна верифікація акаунта, і ми розповімо як зробити це швидко і надійно.

Інструкція по верифікації акаунта GGPoker

Для успішного виведення коштів обов'язковj потрібно підтвердити свою особу. Найкраще це зробити одразу після процедури реєстрації. 

Для цього вам потрібно:

Крок 1
Крок 1

Зайти в свій ігровий акаунт після введення логіна і пароля.​

Вхід в GGPoker

Крок 2
Крок 2

Перейти в касу.

Як зайти в касу

Крок 3
Крок 3

Заповнити свої особисті дані латиницею (англійською).

Крок 4
Крок 4

Провести перший депозит.

Крок 5
Крок 5

Відправити для верифікації першу та другу сторінку розвороту свого паспорту на пошту [email protected]. Дочекатися затвердження від служби безпеки та закінчити успішну верифікацію.

При виникненні будь-яких труднощів з верифікацією на ГГПокер звертайтеся на пошту [email protected]

Звертаємо вашу увагу, що верифікація на GGPoker потрібна для виведення виграних коштів та отримання бонусу на перший депозит.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.