Як зробити депозит на Вбет покер

Вбет покер депозит

Є декілька важливих етапів у знайомстві з новою покерною кімнатою для кожного гравця у покер. Спочатку гравець обирає для себе покер-рум з безлічі доступних варіантів. Потім проходить процедуру реєстрації, придумує нікнейм. І дуже важливий етап – перше поповнення рахунку та отримання бонусу на депозит (якщо є така опція). 

Онлайн-покер-руми знають, що багато хто з покеристів будуть трохи стурбовані через розставання зі своїми грошима, особливо в перший раз. Саме з цієї причини ці сайти роблять усе можливе, щоб полегшити процедуру депозита і переконати клієнтів, що їхні гроші завжди в безпеці. 

В цій статті ви побачите детальний опис того, як зробити депозит на Вбет покер легко і без всяких проблем.

Як поповнити VBet аккаунт

Ми підготували чітку і зрозумілу інструкцію зі скріншотами, яка продемонструє вам процедуру проведення депозиту в румі Вбет.

Крок 1
Крок 1

Відкриваємо офіційний сайт ВБет. Якщо ще немає аккаунту, проходимо реєстрацію.

Крок 2
Крок 2

Натискаємо на іконку профіля у верхньому правому кутку. Перед нами відкривається особистий кабінет. де потрібно натиснути зелену кнопку Депозит.

Особистий кабінет Вбет

Крок 3
Крок 3

Перед вами відкриється повний список доступних платіжних методів. Більш детально ці методи будуть проаналізовані далі. Зараз ми розберемо процедуру на прикладі одного з них.

Список методів для депозиту

Крок 4
Крок 4

Обираємо метод (у нашому прикладі Монобанк). Вводимо бажану суму поповнення рахунку. Натискаємо зелену кнопку Зробити депозит.

Депозит на Вбет покер на прикладі

Крок 5
Крок 5

У новому вікні вводимо детальні дані картки і натискаємо Оплатити. Депозит якнайшвидше буде зараховано на ваш аккаунт і ви зможете перейти до гри.

Доступні платіжні методи

В покерній кімнаті Вбет покер депозит являє собою просту і зрозумілу процедуру, яку в змозі провести будь-який новачок. Важливим плюсом є широке різноманіття платіжних методів. Особливе місце серед них займає поповнення за допомогою криптовалюти. Цей спосіб найкраще підходить для проведення масштабних операцій. Повний список доступних способів поповнити рахунок залежить від двох факторів: країна гравця та валюта акаунту.

Важливо!
Важливо!

В покер-румі VBet мінімальний депозит складає всього 10 гривень, і це велика перевага у порівнянні з іншими кімнатами.

Таблиця доступних платіжних методів рума

Платіжний методМінімальна сумаМаксимальна сума
Visa1029 999
MasterCard1029 999
Monobank1014 999
Privat Bank10150 000
Apple Pay1029 999
Google Pay1029 999
ADVcash30100 000
Binance Pay2029 999
Bitcoin201 000 000
Ethereum201 000 000
Litecoin201 000 000
Tether2029 999
Ripple201 000 000
Кеш (через термінали)204 999

Особливості депозиту на ВБет

Головним депозитом для кожного гравця в покерній кімнаті є перший, і саме при його внесенні можна отримати найкращий з доступних бонусів. Це справедливо і для VBET Poker. Тут при першому поповненні рахунку можна отримати величезний бонус, який складає цілих 300 відсотків на суму до 87 тисяч гривень.

Існує мінімальний поріг для отримання подібної плюшки: якщо депозит буде менше 320 гривень, то бонуса гравець не отримає. Тому дуже важливо не поспішати з першим внесенням коштів, уважно все проаналізувати і подумати, яку суму буде найвигідніше задепозитити.

Важливо!
Важливо!

При проведенні операції депозиту на ігровий аккаунт обов'язковою умовою є співпадіння особистих даних зареєстрованого гравця на Вбет і особи, на яку оформлено платіжний засіб. Тобто, наприклад, банківська картка має бути оформлена на те саме ім'я та прізвище. що і ігровий аккаунт Вбет покер.

Якщо ви раптом помилково скористалися не своїм платіжним засобом і поповнили рахунок, це можна виправити. Головне – не починайте грати, адже всі виграші все одно будуть анульовані. Одразу зверніться до служби підтримки і поясніть ситуацію. На перший раз вас чекатиме просте попередження.

Поширені запитання
💵Чи потрібно проходити верифікацію перед внесенням коштів?

Верифікація не є обов'язковою процедурою, гравець може вносити кошти на акаунт і без неї. Але пам'ятайте, що для виведення вам все-таки вона знадобиться.

👑Довго не зараховується депозит на Вбет, що робити?

Якщо ви зачекали декілька годин і ситуація з зарахуванням коштів не змінилася, спробуйте зв'язатися з сапортом руму. Найшвидшим варіантом буде звернення через онлайн-чат на сайті.

💸На яку мінімальну суму можна поповнити рахунок на VBET?

Мінімальна сума поповнення становить 10 гривень. що дуже зручно для гравців, які тільки починають свій покерний шлях.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.