Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Ювілейний Sunday Storm: бразилець перетворив 11$ на 26 000$

Юбилейный Sunday Storm

Усю першу половину квітня ПокерСтарс активно рекламували знаковий івент: ювілейний Sunday Storm. Зіграти в турнірі за 11 доларів і поборотися за гарантований призовий фонд 700 000$ – така можливість випадає дуже рідко.

Червоно-піковий покер-рум зібрав необхідну кількість реєстрацій із запасом. 72 658 входів перебили гарантію на 12 000$. Само собою, за один день така велика кілополяна не змогла розібратися, хто з них чемпіон і турнір проходив у дводенному форматі.

Ближче до фінального столу стало зрозуміло: висока ймовірність того, що чемпіоном стане бразилець. Причина: аж три гравці з Бразилії пройшли у фінал.

Читати також: Українець "Ramse9977" виграв Sunday Million на PokerStars

До хедз-апу стало взагалі все зрозуміло, бо бразилець "Basigol" протистояв своєму співвітчизнику з ніком "wesley.inf.br". У підсумку чемпіоном став Basigol, який отримав за перше місце 26 000$.

Відзначимо гарну гру українця "Rusya139". Руслан посів третє місце та отримав солідні призові: 12 700$.

Результати Sunday Storm

Нагадуємо, що у квітні на ПокерСтарс проходить серія SCOOP 2023. У турніри з великою гарантією можна відібратися за допомогою недорогих сателітів.​

Топовий червоно-піковий покер-рум
PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.