З офлайну в онлайн: як Vbet вибив з колії

Грав тільки офлайн — клуби, знайомі обличчя, запах кави з привкусом тилту, фішки в руках, жарти за столом, іноді навіть хтось засинав під час роздачі. Все було повільно, по-людськи, по-домашньому. Я думав, що розумію покер. 


Потім зайшов на Vbet — і мене, як то кажуть, винесло з тапочок. Онлайн — це як вийти зі спа і одразу в бійцівський клуб. Ніхто не чекає, тебе вже запушили на флопі, в чаті ніхто не жартує, тільки нікнейми типу “push_or_die” і графік падіння банкролу. Спочатку тільт, потім злість, потім прийняття — як в покерному горі. Почав вчитись, дивитись руки, слухати розумних людей з YouTube, і потроху втягнувся. 


В онлайні інша швидкість, інші правила, і взагалі — це не покер з друзями, це як шахи, тільки кожну секунду хтось намагається вибити тебе з турніру. Але стало цікаво. Мене це чіпляє. Буду вчитись, пробувати, ловити перші плюси. 

До речі, хто теж переходив з офлайну — що здивувало найбільше? Чи ви одразу з GTO народились?



Оцінити блог:
1
МТТ
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.