За кілька днів Білзерян привів в GGпокерок десятки тисяч нових гравців

Ден Білзерян 2020

Після того, як GGпокерок підписали контракт з Деном Білзеряном, покерна спільнота відреагувала неоднозначно. Знайшлася достатня кількість людей, які поставилися до цього вкрай негативно і піддали критиці такого амбасадора.

У відповідь на це представник GGпокерок виступив з офіційною заявою, в якій пояснив позицію покер-руму:

«Один з головних постулатів нашого покер-руму: популяризувати гру на більш широку аудиторію і зробити її більш інклюзивною. Ден Білзерян допомагає нам досягти цієї мети, адже всього за кілька днів цей гравець привів на GGпокерок десятки тисяч нових гравців»

Проте, для того щоб зробити гру більш інклюзивною, потрібно працювати над активному балансуванні аудиторії, яку Дену не завжди вдається досягти. Найближчим часом GGпокерок пообіцяли докласти зусиль для того, щоб розширити охоплення на жінок.

Читати також: Ден Білзерян став бренд-амбасадором GGпокерок

Також представник GGпокерок додав, що в покері немає дискримінації. Кожен покерист повинен мати можливість зайняти своє місце за ігровим столом незалежно від своєї статі, віросповідання, переконань або чогось ще.

Білзерян використовував свої історії в Instagram - функцію, яка дозволяє користувачам публікувати контент, який зникає через 24 години, - для просування фріролу на день народження з призовим фондом 100 000$, який GG влаштувала на честь підписання.

Фрірол пройшов 7 грудня на GGпокерок і його переможцем стала жінка-любитель Алекс О'Брайен. Дівчина виграла 10 000$ і квиток за 3 000$ в спеціальний хедз-ап івент проти нового амбасадора GGпокерок: Дена Білзеряна.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.