Засновник PokerStars пройшов у Day 2 WSOP Main Event, Кевін Мартін спалив свою футболку

Засновник PokerStars Ісая Шенберг

WSOP Main Event не дарма вважається найголовнішим турніром року у покері та своєрідним аналогом чемпіонату світу. Адже на цей турнір збираються усі найкращі гравці зі всього світу: покер-про, хайроллери, зірки, легенди. Сердь числа останніх за столами ME помітили й самого Ісаю Шенберга. Ту саму людину, яка колись заснувала один з найбільших онлайн покер-рум світу - PokerStars.

Нагадаємо, що Ісая народився у Литві у 1946 році, працював старшим програмістом IBM у Канаді, а у 2001 році, разом зі своїм братом, заснував PokerStars. Щоправда, у 2011 році Шенберг втратив контроль над румом через кримінальні звинувачення від державних органів США. З того часу він відійшов від покеру, але ось цього року його помітили серед учасників стартових флайтів WSOP Main Event. Більше того, Ісая зумів долучитися до числа тих, кому вдалося пройти у Day 2, тож він все ще має шанси на виграш головної події року. 

А ось хто вже втратив такі шанси так це Ченс Корнут, Джейсон Кун, Домінік Ніцше, Патрік Леонард, Ванеса Селбст та Кевін Мартін. Усі вони вибули з турніру, а Мартін навіть зробив про це пост у Х:

На префлопі за 100 ВБ в мене були кишенькові КК, але QQ суперника зруйнували моє життя.

Я вибув. Мій результат 0 з 9 на цьому клятому турнірі. Я спалив футболку з логотипом Main Event на стоянці казино, щоб зняти це прокляття. Побачимось наступного року. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.