🦆🐢🐌ЖИТТЯ НАВВИПЕРЕДКИ🐌🐢🦆
Доброго дня і ночі шановні! 🤝🤗
Вирішив написати мотиваційний блог про наші звірячі перегони на GG 🏁
Цей блог більше для дитячої аудиторії, тож всаджуйте діток до себе ближче і поїхали))
Чому саме равликові, тому що навіть слабші можуть перемагати. Кожного дня нам дають безкоштовний шанс отримати квитки від 0,5$ до 150$. Але для цього спершу потрібно вибрати свого фаворита комбінацій: качку, черепаху або равлика.
Є реальні випадки, коли наші співгрупники беруть від равлика за 0 до квитка за 150$. Особисто я від равлика далі ніж за 10 не проходив😁 Тільки напряму від 2$.
Коли перший вибір випадає на мене, я завжди, шо? Правильно, беру равлика😊
Попри всі його характеристики, він часто бере ТОП1😍
Далі покажу декілька цікавих заїздів:
Після безуспішних спроб качки та черепахи, равлик отримує більшість перемог!
По закінченню змагань, равлик зі своїми гордо піднятими антенками, почав "вичитувати" своїх суперників 😁
Це одні з перших моїх згенерованих через ШІ зображення, коли я написав: "равлик перемагає в гонці качку та черепаху" і "Равлик наказує качку та черепаху" )))
Отже, що я можу сказати, так і в житті, не завжди ти будеш останнім.
Все написано від себе, але тільки наступне витягнув за допомогою ШІ від GOOGLE:
І невелика пасхалка від мене, пиши мені нік на GG тут в особисті, ближчими днями розіграю 2 по 5ТМ.
Думаю Вам сподобалось написане, тому що це не просто так, це - життя!
Дякую що дочитали! Обняв!🤗








Щось ти не схожий на равлика з твоїми заносами на GG😁
Вітаю з новим блогом😇
Давай наступний блог про якийсь турнір, буде цікаво🥰
firanka
Насправді,там відсоток на виграш приблизно однаковий🤔Але ти виняток😎Равлик рулить👍😎
Равлик це 80% перемога 💪😎😉👌
Удачі 👌 👌 😎
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.