Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Зірка інтернет мемів зіграв на EPT

Гарольд, що приховує біль

Цього чоловіка ви могли бачити на інтернет-мемах і люди його прозвали як «Гарольд, що приховує біль». Днями у Празі проходив Мейн Івент EPT Прага і гравці за покерними столами були дуже здивовані, коли побачили Гарольда, що грає у покер.

Зірка інтернет-мемів

Насправді Гарольда звуть Андраш Арато і йому 74 роки. Десять років тому Андраш знявся у фотосесії, що зробила його популярним. Його досі впізнають на вулицях у багатьох країнах світу.

Люди, які побачили усмішку Гарольда на фото вважали, що він приховує свій біль і дали йому відповідне прізвисько.

Успіхи Арато у покері

Похвалитися успіхами у покері Андраш поки що не може. Грати він почав зовсім недавно, після того як в минулому році його запросили на благодійний турнір. Арато сподобалося грати у покер і зараз він вже випробував свої сили на ЄПТ.

Читати також: Стівен Чідвік виграв 725 000€ в турнірі суперхайролерів на EPT Prague

У перервах Мейн Івенту ЄПТ популярності Арато не було меж. Усі гравці підходили фотографуватися з ним для того, щоб закарбувати зірку інтернету.

Під час перерв на EPT у Празі багато гравців усміхалися, побачивши Арато і згадуючи десятки мемів з його обличчям, які вони бачили в Інтернеті. Деякі навіть просили Арато про спільні фото.

Андраш додав, що покерні підписи до фотографій не відрізняються від інших і сказав, що за покерним столом ви повинні приховувати свій біль коли програєте. У Головній Події EPT Прага Андраш у призи не потрапив, але планує і надалі грати у покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.