Зірка інтернет мемів зіграв на EPT

Гарольд, що приховує біль

Цього чоловіка ви могли бачити на інтернет-мемах і люди його прозвали як «Гарольд, що приховує біль». Днями у Празі проходив Мейн Івент EPT Прага і гравці за покерними столами були дуже здивовані, коли побачили Гарольда, що грає у покер.

Зірка інтернет-мемів

Насправді Гарольда звуть Андраш Арато і йому 74 роки. Десять років тому Андраш знявся у фотосесії, що зробила його популярним. Його досі впізнають на вулицях у багатьох країнах світу.

Люди, які побачили усмішку Гарольда на фото вважали, що він приховує свій біль і дали йому відповідне прізвисько.

Успіхи Арато у покері

Похвалитися успіхами у покері Андраш поки що не може. Грати він почав зовсім недавно, після того як в минулому році його запросили на благодійний турнір. Арато сподобалося грати у покер і зараз він вже випробував свої сили на ЄПТ.

Читати також: Стівен Чідвік виграв 725 000€ в турнірі суперхайролерів на EPT Prague

У перервах Мейн Івенту ЄПТ популярності Арато не було меж. Усі гравці підходили фотографуватися з ним для того, щоб закарбувати зірку інтернету.

Під час перерв на EPT у Празі багато гравців усміхалися, побачивши Арато і згадуючи десятки мемів з його обличчям, які вони бачили в Інтернеті. Деякі навіть просили Арато про спільні фото.

Андраш додав, що покерні підписи до фотографій не відрізняються від інших і сказав, що за покерним столом ви повинні приховувати свій біль коли програєте. У Головній Події EPT Прага Андраш у призи не потрапив, але планує і надалі грати у покер.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.