Зміни у гемблінговому законодавстві Литви

​Багато урядів у європейських країнах зараз переглядають свою політику щодо гемблінгової індустрії. Події останніх років змусили чиновників шукати додаткових джерел поповнення державної скарбниці.

Незважаючи на це, все ж таки є країни, які посилюють гемблінгове законодавство. Приміром у Грузії кожен п'ятий громадянин не має права грати в азартні ігри через спеціальний реєстр, куди потрапило кілька категорій людей, проте лише дуже мала частина з них виявилася лудоманами.

Державні гемблінгові регулятори Литви роками раніше також опинялися по різні боки барикад із гральними операторами. У 2016 році регулятор навіть блокував на території країни топові покер-руми.

Читати також: У Японії незабаром набуде чинності новий закон про легалізацію гемблінгу

Проте сучасні реалії змусили литовський уряд змінити свою думку щодо гемблінгу. Нещодавно було внесено поправки до литовського законодавства, які лібералізували гемблінгову політику в країні.

Насамперед тепер не буде прив'язки до місця проживання в онлайн-операторів. Однак для того, щоб отримати ліцензію – потрібно буде отримати дозвіл від муніципальних органів влади (за винятком онлайн-операторів). Також для володіння ліцензією на азартні ігри великим компаніям необхідно буде відкривати свої комерційні представництва у країні.

Для онлайн-операторів також буде встановлена ​​одноразова плата у розмірі 500 000€. Це не враховуючи окремої плати за ліцензію у розмірі 1 000 000€. Загалом правила та порядок отримання ліцензії суттєво переформатували та адаптували до сучасних реалій. Тепер місцеві оператори азартних ігор мають два роки, для переходу в нову систему ліцензування та оподаткування.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.