З'явився перший трейлер покерного шоу Game of Gold: в ньому засвітилися усі 16 зіркових учасники

і Вийшов перший трейлер покерного шоу "Game of Gold"

В мережі нарешті з'явиився перший трейлер нового покерного шоу від GGPoker - Game of Gold. Ми вже розповідали, що серед 16 учасників шоу буде і представниця України. Ольга Єрмольчева змагатиметься зі справжніми покерними легендами, такими як Даніель Негреану, Джейсон Кун, Федір Хольц, Марія Хо та Джошь Ар'є.


З трейлеру стає зрозуміло, що по свої суті ​Game of Gold є нащадком іншого популярного покерного шоу - «Poker After Dark». Основа шоу це покерні ігри різних форматів, під час яких учасники змагань виконуватимуть різноманітні завдання. Головний приз турніру 456 000$ і його отримає лише один переможець турніру. Також трейлер дає зрозуміти, що організатори шоу роблять ставку на емоції гравців та намагатимуться додати у покер елементів класичних реаліті-шоу з ТБ.

А ось якими подробицями поділилася Єрмольчева:

Шоу знімалося у Кореї. Я розраховувала, що нам видадуть спеціальні костюми, як у грі кальмара (адже призовий фонд, як і в серіалі 456, шкода, не мільйонів, а тисяч), але ні, довелося зніматися у своїх шортах. 

Перед шоу всіх на камеру запитували, кого з учасників ми знаємо. Я знала майже всіх, мене знав точно один - Йоханн Жільбер. Можливо ще Хольц та Чарлі Каррел і все. Цікаво, що вони скажуть. 

У самому шоу будуть різні формати: 4-max, хедз-ап, індійський покер (коли ти бачиш карту суперника, але не знаєш свою та робиш ставки) та фінал у форматі 6-max.

Ведучім Game of Gold стане Алі Неджад, а вихід першого епізоду заплановано на 8 листопада. Усього сезон складатиметься з дванадцяти серій, які будуть доступні на каналі GGPoker на YouTube. 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.