♨️ Підсумки ШОСТОЇ гри 1 етапу 🐙 BetKalmar2.0 🐙 🏆
Не втомлююсь вас тримати в курсі подій нашого беттінгового проекту 😉
Насправді - втомлююсь 😁
Але для вас - нічого не шкода 🫡
Позаду вже 6 ігор та близько 300 ваших прогнозів 🤩
Я кайфую, кальмари кайфують 🤩
В шостій грі було зроблено 37 прогнозів на загальну суму 3246,44грн
Прибуткових - 24
З поверненням - 4
Збиткових - 9
Гравцям вдалось отримати назад - 3685,50грн
Цікаве те, що всі 8 гравців, котрі ризикували турнірним життям в цій грі, зробили влучні прогнози і продовжують свій шлях на проекті 😉
Гравці продовжують примножувати початкові інвестиції в 6000грн і наразі на їх балансах зафіксована сума в 6243,16грн.
Додатково зауважу, що сумарна комісія з виграшних ставок організатора, становить вже 957,01грн.
Тобто кальмари розігрілись і просто невпинно рухаються вперед 🤩
Відчуваю, що по завершенню проекту я не знатиму куди витрачати зароблені кошти 🤣
В грі вперед вирвались троє потужних кальмарів, а саме:
🐙 Fej - 410,46грн
🐙 chakkrym75 - 332,50грн
🐙 Sye - 304,04грн
В 7-ій грі проекту ризикуватимуть всім своїм банкролом наступні гравці:
- KAPITAN_DJEK - 75,75грн
- olegbereza - 68,25грн
- kramdim737 - 89,27грн
- Steven1892 - 84,63грн
- Miraskes - 79,14грн
- skandinav419 - 65,45грн
- Pavlodar - 99,03грн
- Komar - 80,90грн
Бажаю всім вдачі та прекрасного рану.
Летимо до нових пригод 🚀⚽️🐙🔥


Норвежці не підвели✌️👍
Красава.
Маєш - 169,19грн
Летимо.
Скільки у мене там на балансі? Трошки більше сотки?)
132,13грн
Примножуй ✌️😁
Та треба. Вирішив ризикнути з Австрією, а можна було тихенько їхати і не газувати 😆
Бо
Треба було нічию Англії грати, в не Колумбії))) Як все близько, від вильоту до лідерів гри)
Так, в проекті на лаврах ніхто не розслабиться 😉
Але я застрахувався в АураХаб, на перемогу Колумбії) Тож, компенсую трохи)
Красава. Твої здібності каппера не дають мені спокійно спати 🤩✌️😂
Успіху в прогнозах всім кальмарчикам🎉🎉🎉
Дякую, Тарасе 🫡
Шкода, що ти так рано вибув з проекту 😬
Але в моїй голові вже народився новий беттінговий проект, тому після завершення цього, ВРИВАЄМОСЬ НА ПОВНУ 🤩🔥
🤩🤩🤩
конікальмари. Тебе не можна підпускати до генних технологій
🤣🤣🤣
Хто б міг подумати що мене підведе Мессі не забивши пенальті
Я також плювався в цей момент. 😵
Ну, продовження гри це вже не погано😂
А то ✌️😉
Летимо.Успіхів Нам!!!!.
Підтримую твій запал 🤩
Гаряче стає. А попереду найцікавіше🔥
Золоті слова 😘
Плюсуємо🤑 , це вже дуже добре👍💪
А якою частиною банкролу кальмарчики🐙 будуть ризикувати в 3-му турі🤔, підкажи будь ласка🙏
Кожен раз по 25% банкрола.
З топ-10
Відкриєш свою букмекерську контору 😉💪
Продовжуємо боротьбу 💪
Так, Ярику 😄✌️
На цьому моя, гра має бути крайньою, але все можливо 👌😅👍🤝
Тримайся, друже 😉
Я,то тримаюсь,а от футболісти щось не дуже 😅👌👍
ой, який у вас тут цікавий двіж!))
Бажаю нехай усі залишаться в проекті до кінця ЧС
Це майже нереально 🤣
Права на помилку у мене вже немає, але й здаватися ще ранувато😉
Всім удачі!
Тримайся, Олеже ✌️😄
Треба вилазити, з зони ризику😆
Ага 😉
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.