15 перевірених способів впоратися з мікролімітами

Гра на мікролімітах

Люди часто задаються питанням як побити мікроліміти. Незважаючи на те, що за останні 5-10 років грати стали трохи складніше, від вас як і раніше не потрібно мати вчений ступінь з математики, щоб вигравати на цих лімітах

До поняття мікролімітів зазвичай відносяться онлайн кеш-ігри на лімітах від NL2 до NL50. Це кеш-ігри з блайндами від 1¢/2¢ до 25¢/50¢. Якщо ж мова йде про турніри, то мікролімітними турнірами вважаються гри, бай-ін яких становить від 1$ до 20$.

У цих іграх, як і раніше багато новачків, які роблять серйозні фундаментальні помилки. Ось чому будь-який професіонал на високих лімітах може легко долати такі ігри. В даній статті наведені 15 кращих порад для того щоб побити мікроліміти.

1. Захистіть себе від синдрому «навороченної» гри

Причина №1, чому гравці не справляються з мікролімітами, полягає в тому, що вони намагаються проявити винахідливість. Іншими словами, вони не дотримуються засад. Саме синдром навороченой гри є причиною, чому багато гравців ніколи не перемагають в іграх на мікролімітах.

Зазвичай ви боретеся з гравцями, які є новачками в грі. Крім того, багато хто з них грають МТТ в онлайні. Це означає, що багато хто з них розігрують свої руки як роботи і думають про гру на дуже базовому рівні. Таким чином, ваш 10-й рівень «а ля Даніель Негреану» зробити чек-рейз на рівері з молодшою ​​парою не спрацює проти них.

Насправді, вони просто заколірують вас, і ви, в кінцевому підсумку, будете розчаровані тим, що ваша крута гра не спрацювала проти них. Але це ваша вина, оскільки ви не усвідомили, що ваша супер просунута гра не працює проти аматорів на низьких лімітах.

Кращий спосіб справитися з мікролімітами - грати за простою і зрозумілою базовою стратегією.

2. Заганяйте опонентів в велью-таун

Велью-таун - умовний щасливий кінцевий пункт, де велью-бети будуть оплачені слабшими руками - так говориться в книзі Харрінгтона про кеш-ігри.

Одним з найважливіших ключів до перемоги на мікролімітах є часткові і великі ставки щоразу, коли у вас найкраща рука.

Наприклад:

Ви зробили рейз на префлопі в грі 6-макс Zoom NL5 з K ♥ J ♥, і типовий регуляр колірує. Борд виглядає наступним чином: J ♣ 8 ♥ 4 ♣ 2 ♦ Q ♠.

У багатьох випадках, тут можна просто робити ставки на всіх трьох вулицях (флоп, терн і рівер). Суть в тому, що гравці на мікролімітах часто будуть знаходити причини заколірувати вас. Погані коли - найпоширеніша риса багатьох гравців на мікролімітах. Ось чому вам потрібно переконатися, що ви кожен раз «заганяєте їх в велью-таун».

3. Не проплачуйте нітів

Те, чого ви обов'язково повинні навчитися в грі на мікролімітах - це скидати карти, коли вас б'ють.Ніти - це ті гравці, проти яких найпростіше робити великий фолд. Причина цього полягає в тому, що Ніти - дуже тайтові гравці, і вони часто рейзять по-крупному тільки тоді, коли у них є щось варте уваги (тобто дуже хороша рука). Інакше кажучи, Ніти не часто блефують. В іграх на мікролімітах вони будуть одними з найпоширеніших опонентів для вас. Наприклад: припустимо, ви рейз на префлопі в грі NL2 6-макс Zoom з A ♦ A ♠, і ніт колірує вас. Флоп: 8 ♥ 7 ♣ 5 ♦ Ви ставите контбет.

Ніт колірує вас.

Терн: 3 ♥

Ви ставите ще один контбет.

Ніт рейз.

Що вам потрібно зробити? Як би це не було складним для багатьох новачків, але це той момент, коли потрібно фолд тузи проти тайтового гравця, який не часто блефує. Один з кращих способів перемагати на мікролімітах - це навчитися правильно фолдити в грі проти таких гравців. Це відразу ж відокремить вас від усіх інших, хто продовжує проплачувати нітів, коли це дуже очевидно будь-якому досвідченому гравцеві, що у них хороша рука.

4. Навчіться виявляти слабкого гравця

Слабкий гравець, якого ще називають фіш. Всі ці терміни використовуються для позначення дуже слабких гравців, граючи проти яких ви можете отримати найбільший прибуток.

Незважаючи на те, що на мікролімітах як і раніше багато слабких гравців, з роками грати стали більш тайтово, і нерідко можна знайти столи, за якими є всього лише один фіш, а то і зовсім його немає. Саме тому дуже важливо вміти виявити слабкого гравця за столом. Якщо ви використовуєте HUD, то у цих гравців буде показник 40% + VPIP.

Якщо судити без HUD, то до цієї категорії відносяться покеристи, які розігрують занадто багато рук на префлопі, часто без позиції, і часто грають лімпом. Ви в будь-який момент повинні зуміти помітити фіша за столом. Якщо за вашим столом постійно присутній подібний гравець, то для вас не буде проблемою вигравати на мікролімітах.

5. Тримайте фішей і агресивних гравців справа, а нітів - зліва

Ще одна важлива порада, яка допоможе вам перемагати на мікролімітах, - це вибір правильного місця за столом. В ідеалі, необхідно тримати фішей і агресивних гравців праворуч від вас. Причина, по якій це так важливо, полягає в тому, що ви можете ізолювати поганих гравців, ставити велью бети і блефувати набагато ефективніше, якщо у вас правильна позиція. У грі з агресивними регулярами це має куди більш серйозне значення. Оскільки немає нічого гіршого, коли агресивний гравець рейзить вас кожну роздачу, перебуваючи з лівого боку від вас.

На мікролімітах ви зіткнетеся з двома типами агресивних гравців:

  1. TAG - тайтові і агресивні
  2. LAG - лузові і агресивні

    Завжди пам'ятайте, що покер - це не боротьба его. Немає сенсу боротися в важкому бою проти хорошого агресивного гравця, який сидить зліва від вас. Замість цього, зробіть собі послугу - покиньте стіл. Адже перевага гри на мікролімітах полягає в тому, що у вас є безліч столів на вибір.

    Ви напевно запитаєте: «так які ж гравці повинні бути зліва?». Відповідь дуже проста - Ніти. Вони грають тайтово і, як правило, вони не особливо агресивні.

    Величезна помилка, якої припускаються багато початківці гравці, і яка заважає їм перемагати на мікролімітах, - це нерозуміння важливості позиції. Позиція в покері - це все. Ви будете отримувати більшу частину свого прибутку, коли перебуваєте на батон або кат-офф, який знаходиться безпосередньо праворуч від батона.

    Причина, по якій ці дві позиції особливо цінні, полягає в тому, що ви майже завжди будете діяти останніми на флопі, терні і рівері. Наявність позиції в покері - надзвичайно важливо, тому що вона дозволяє вам спочатку побачити, що роблять ваші опоненти, а потім ви можете приймати рішення. Позиція дозволяє вам робити набагато більше вельюбетов, блефувати і навіть просто фолдити карти, коли очевидно, що вас переїжджають.

    Не нехтуйте важливістю своєї позиції за покерними столами, якщо ви хочете перемагати в покерних іграх на мікролімітах. Ви повинні розігрувати більшу частину своїх рук, коли ви знаходитесь в позиції. І, отже, ви повинні стиснути свій діапазон і розігрувати менше рук, якщо перебуваєте без позиції. Зайдіть в свою базу даних PokerTracker і відфільтруйте свої виграші на основі позиції. Ви, ймовірно, будете здивовані тим, який великий прибуток ви отримуєте при використанні позиції, а який - при грі без позиції.

    6. Застосовуйте блеф до слабких гравців на терні і рівері

    Багато хто скаже вам, що ніколи не потрібно блефувати на мікролімітах. Це правильна порада. І вона як і раніше залишається такою. Але, оскільки ігри на мікролімітах з роками стали більш жорсткими, це створило більше можливостей для блефу в грі проти слабких тайтових регуляров, таких як Ніти.

    Ці гравці - головна мета для блефу, бо єдине, що їм абсолютно не подобається робити, - це вносити великі суми грошей в банк без натсу або найкращої можливої ​​руки. Не просто так вони називаються «нітамі»!

    Наприклад:

    Ви рейз з кишеньковими 4 ♦ 4 ♠ на префлопі в грі NL25 6-макс Zoom, і ніт колірує вас.

    Флоп: Q ♥ 8 ♣ 3 ♦

    Ви робите стандартний контбет і ніт колірує вас.

    Терн: A ♣

    Що ви повинні зробити?

    Це той випадок, коли ви повинні ставити контбет (блефувати), оскільки подібний слабкий гравець побоїться цього туза. І, як наслідок, часто у нього з'являється бажання сфолдити такі карти як: J-J, T-T, 9-9, 8-8.

    Важливий момент в грі на мікролімітах полягає в тому, щоб змусити слабких тайтових гравців фолд кращі руки. Крім того, вміння змусити гравців фолдити кращі руки - це ключ до успіху в грі на будь-яких лімітах і проти будь-яких типів гравців. Переконайтеся, що ви розумієте і знаєте, як використовувати проти них такі складні карти, як цей туз на терні або рівері.

    7. Частіше ставте блефовий 3-бет на префлопі

    Інший спосіб, за допомогою якого ви можете стиліти більше потів проти слабких гравців на мікрокролімітах, - це частіше ре-рейзити їх на префлопі. Це також називається 3-бет. По суті, ви повинні отримати такі спекулятивні руки, як: A ♣ 9 ♣, J ♥ T ♥.

    Ре-рейз слабких тайтових гравців, особливо коли вони рейзять з пізньої позиції (кат-офф або баттон). Чому вам потрібно ре-рейзити їх, особливо якщо вони на цих двох вищезазначених позиціях? Тому що у них, найчастіше, широкий діапазон на цих позиціях, і вони просто намагаються вкрасти блайнди. Тому, ви можете просто ре-рейзити їх з безліччю спекулятивних рук і часто вигравати банк на префлопе або флопі з контбетом.

    Гарна ідея - перевірити свій HUD, перш ніж почати гру. Краще за все шукати гравців з відсотком фолда на 3-бет від 80% і вище. Є деякі гравці, які не фолдять на 3-бети. Відсоток їх фолда на 3-бет становить 50% або нижче.

    8. Застосовуйте сет-Майнінг до Фішу

    Один з найважливіших ключів до перемоги на мікролімітах - це отримання максимального велью з ваших сетів. До речі, «сет» в покері - це коли ваша рука складається з кишенькових 5 ♦ 5 ♣, і на флоп приходять: До ♥ 7 ♠ 5 ♥.

    Це надзвичайно оманлива і сильна рука, яка буде основою вашого успіху на цих лімітах. І причина цього в тому, що багатьом гравцям на мікролімітах важко фолдити, особливо коли у них оверпара, або вони потрапляють в топ-пару. Ось чому ви повинні якомога частіше розігрувати всі ваші молодші і середні кишенькові пари, особливо коли в грі є фіш (або залишився один гравець).

    Це такі руки як: 2-2, 3-3, 4-4, 5-5, 6-6, 7-7, 8-8, 9-9 і т.д.

    Причина в тому, що ці гравці часто не в змозі що-небудь сфолдити! Тому, якщо вам пощастить потрапити в сет на флопі, ви можете виграти величезний банк. Ще одна чудова особливість рекреаційних гравців - це їх перевагу слоуплеїти свої сильні руки. Тому, в деяких випадках, вони дадуть вам можливість безкоштовно або задешево подивитися карту на терні, отримати свій сет і виграти великий банк проти них.

    Ніколи не варто недооцінювати наскільки погано гратимуть рекреаційні гравці. Намагайтеся якомога більше брати участь в розіграші банків проти них. Особливо, якщо у вас є молодша або середня кишенькова пара.

    9. Не застосовуйте слоуплей

    Відмова від слоуплея веде до ще одного важливого ключу для перемоги на мікролімітах. Не застосовуйте слоуплей. Ви практично ніколи не повинні слоуплеїти на мікролімітах. Слоуплей в покері - це коли у вас сильна рука, така як топ-пара, оверпара або дві пари, і ви просто чекаєте для того, щоб приховати силу вашої руки і спонукати до дії опонентів.

    Якщо ви будете часто дивитися відео з іграми в покер на високих лімітах по телевізору або YouTube, ви побачите, що багато професіоналів світового рівня, такі як Даніель Негреану, застосовують цю стратегію. Вона дійсно часто добре спрацьовує в дорогих іграх, проте дуже рідко працює на мікролімітах.

    Справа в тому, що більшість гравців на мікролімітах люблять коліровати і грають дуже пасивно. Це означає, що, коли ви чекаєте зі своєю сильною рукою, вони часто просто будуть чекать у відповідь. Це катастрофа в тих випадках, коли у вас сильна рука. Тому що в покері сильні руки з'являються не так вже й часто. Вкрай важливо, щоб ваші руки проплатили. Кожен раз, коли у вас сильна рука, вам потрібно робити часті і сильні ставки. Єдиний момент, коли ви повинні слоуплеїти на мікролімітах, - це якщо борд дійсно «роздроблений» чимось на зразок каре або краще.

    10. Масивний овербет на екшн-карту рівера

    Один з найважливіших ключів до перемоги на мікролімітах - це застосування масивного овербета з натсом до екшн-карти на рівері. Особливо гостро це працює проти поганих гравців, про яких вже йшлося раніше.

    Наприклад:

    Ви робите рейз на префлопі з 7 ♠ 7 ♥ в грі NL10 9-макс, вас колірує фіш.

    Флоп: 7 ♦ 5 ♦ 4 ♠.

    Ви ставите контбет.

    Фіш колірує.

    Приходить терн: 4 ♣.

    Ви знову робите ставку

    Фіш колірує.

    На рівер приходить: 3 ♦.

    Ви повинні зробити паузу на кілька хвилин, а потім виставитися олл-ін.

    Таким чином, в цій роздачі ми рейз на префлопі з кишеньковими 7-7.

    Тепер, коли ми на флопі потрапили в топ-сет, ми повинні продовжувати робити ставки буквально в 100% випадків. Тому що, як ми тільки що обговорювали, ми ніколи не повинні слоуплеїти на мікролімітах. Те ж саме і на терні. Коли ми потрапляємо в фул-хаус, ми повинні продовжувати робити ставки, щоб отримати тут велью, тому що погані гравці не фолдять. Вони завжди будуть шукати причину, щоб заколірувати.

    Тепер, коли на рівер приходить 3 ♦, це саме те, що мається на увазі під картою екшна на рівері. Ця карта не тільки доповнює флеш, але також і очевидний стріт-дро. Будь-яка рука з 6 тепер формує стріт на рівері. Кращий результат за все - це те, що ми перемогли всі ці руки з фул-хаусом!

    Але є одна річ:

    Фіші нЕ фолдить стріт або флеш. Ви можете піти далі і зробити ставку, і повірте, вони заколірують. Так навіщо вам ставити тут хорошу суму на цю неймовірну екш-карту на рівері? Тут у вас буквально карт-бланш проти поганого гравця, який зовсім не фолдить карти на будь-які суми.

    Не робіть маленькі ставки в подібних ситуаціях, як це роблять інші. Є причина, по якій більшість з них не виграють в покері. Замість цього визначте, коли приходить екш-карта на рівері, граючи проти поганого гравця, і змушуйте його кожного разу проплачувати абсолютну максимальну ціну.

    11. Виконуйте домашню роботу (по покеру) за межами столів

    Багато людей просто сідають грати в покер, сподіваючись, що вони виграють, і на цьому все закінчується. Це хороша стратегія для аматорів. Зрештою, для них покер - це хобі. У них немає додаткового доходу від покеру. І у них немає мети отримувати від цього повноцінний дохід. Але покерні професіонали і напівпрофесіонали більш обізнані. Вони знають, що для того, щоб залишатися в топі, їх робота не закінчується тоді, коли вони перестають грати в покер протягом цілого дня.

    Після того, як їх сесія закінчується, вони переглядають свої найсильніші руки в PokerTracker або іншій покерній програмі, вивчають всі середні і великі програшні банки, щоб з'ясувати, що ж пішло не так. Також корисно вивчати всіх кращих гравців в грі (знову-таки в PokerTracker) не тільки для того, щоб знайти способи перемогти їх, але також і для того, щоб дізнатися, що вони роблять краще вас. Серйозні гравці в покер працюють над своєю грою поза столом, вивчаючи просунуту покерну стратегію, яку кращі гравці використовують в сучасних іграх для перемоги на мікролімітах.

    Якщо ваша мета - стати кращим гравцем в покер, яким ви тільки можете бути, і піднятися до найвищих лімітів, щоб кинути виклик кращим гравцям у світі, тоді починайте додатково працювати над своєю грою за межами столів, що не подобається більшості аматорів.

    12. Уникайте складних ситуацій

    Наступний важливий ключ до перемоги на мікролімітах - уникнути складних ситуацій. Під складними ситуаціями маються на увазі великі поти, при розіграші яких у вас маргінальна рука, така як середня пара, і ви поняття не маєте, де ви знаходитесь.

    Звучить знайомо?

    Найголовніша причина, по якій люди виявляються в таких складних ситуаціях, полягає в тому, що вони розігрують занадто багато рук без позиції. Це особливо стосується ситуацій, коли вони розігрують багато рук-пасток без позиції, наприклад: K-J, Q-J, A-T.

    Але якщо ви будете слідувати пораді №5 і перестанете розігрувати так багато слабких рук будучи без позиції, ви відразу ж позбудетеся від величезної кількості складних ситуацій. Ключ до перемоги на мікролімітах полягає в тому, щоб все було максимально просто. Ви повинні максимально уникати надмірно складних ситуацій.

    13. Не втягуйтеся в безглузді війни регулярів

    Ви, ймовірно, питаєте себе, що за "війна регулярів"?

    Регуляр в покері - це тип гравця, якого ви бачите кожен день за столами. Зазвичай це хороший гравець, який серйозно ставиться до гри. Іншими словами, регуляри - не фіши. Вони грають для того, щоб перемогти. Вони можуть навіть вивчати гру, так само, як і ви.

    Те, що багато людей роблять в сучасних реаліях, - це вступають в безглузді битви з подібними гравцями, намагаючись перехитрити і застосовувати блеф один до одного. Це в основному схоже на війну его між дорослими людьми, яка абсолютно нічого не вирішує. Насправді ви обидва програли.

    Чому?

    Тому що єдине, на кого ви повинні зосередитися за покерними столами (як уже згадувалося в пункті №4), - це фіші! Також відомі як рекреаційні гравці. Рекреаційні гравці - це ті люди, граючи проти яких ви будете отримувати більшу частину свого прибутку. З іншого боку, граючи проти регулярів, ви, ймовірно, будете просто посереднім гравцем, або можливо виграєте, але дуже мало. Ось чому немає абсолютно ніякого сенсу вступати з ними у війну его

    Тому що навіть якщо ви «виграєте» невелику сутичку, ви все одно в підсумку програєте, бо хтось отримає гроші фіша раніше, ніж ви. Завжди зосереджуйте на тому, що має значення за покерними столами, а також на фішах і рекреаційних гравців. Ви не можете зовсім уникнути конфронтації з іншими регулярами, але ви можете уникнути безглуздих затяжних боїв его з ними.

    14. Правильно керуйте банкролом

    Одна з головних причин, по якій деякі не виграють на мікролімітах, полягає в тому, що вони не управляють банкролом належним чином.

    До речі, ваш банкролл в покері - це вся сума, яка у вас є для гри в покер. На думку багатьох фахівців, у вас повинно бути 30 бай-інів на будь-яку кеш-гру, і 100 бай-інів на турніри. Це самий мінімум, але чим більше, тим краще. Наприклад, ви граєте в онлайні на лімітах NL10. Блайнди 5¢/10¢, а максимальний бай-ін складає 10$. Таким чином, 30 бай-інів для цієї гри - це 300 $ доларів.

    Іншими словами, 300$ - це мінімальна сума в вашому банкролл, яка повинна бути у вас перед початком гри. Якщо ви граєте турнір з бай-іном 10$, то в вашому банкролл має бути 100 бай-інів, тобто 1 000 $. Тепер ви, ймовірно, задається питанням: «З якого дива мені потрібно стільки грошей в банкрол, щоб грати на мікролімітах?».

    Гарне питання.

    Справа в тому, що дисперсія в цих іграх, ймовірно, набагато вище, ніж вам здається. До речі, «дисперсія» в покері - це технічний термін, який використовується для рутинних злетів і падінь, з якими ви будете стикатися. Нерідко буває, що в кеш-іграх програють тижнями поспіль. І нерідко буває, що в турнірах програють місяцями поспіль. І тут маються на увазі хороші гравці! У покері дуже багато короткочасної удачі, і тому вам потрібно правильно управляти своїм банкролом, щоб вижити за часів простоїв. Тому що у вашій покерній кар'єрі буде багато простоїв, при яких ви абсолютно не зможете виграти роздачу, щоб «врятувати своє життя». Ви повинні бути готові до цього. Добре управління банкролом - один з головних ключів до перемоги на мікролімітах.

    15. Освоюйте ментальну гру

    Найважливіший ключ до перемоги на мікролімітах - це ментальна гра. Багато людей губляться, коли чують подібне. Один з головних чинників, що визначають відмінність між гравцями на мікролімітах, середніх лімітах і високих лімітах - це те, як вони реагують на несприятливі ситуації.

    Під словом «несприятливі ситуації» маються на увазі погані бедбіти, кулери і т.п. Покер - це гра з великою кількістю короткочасної удачі, і більшість людей просто не в змозі з цим впоратися. Ось чому дуже важливо, щоб ви почали концентруватися на ментальної грі, якщо хочете побити мікроліміти.

    Найперше, що можна порадити початківцям гравцям, - це стратегія «безсумнівної відмови». Її також часто називають «стоп-лосс» (stop loss). Рекомендується використовувати стоп-лосс в 3 бай-іни для початківців гравців. Це означає, що, якщо ви програєте 3 бай-іни за покерними столами (бай-ін - 100 ББ, тому 3 з них - 300 ББ), ви повинні негайно покинути гру і припинити грати в покер протягом дня.

    Причина №1, по якій більшості людей не вдається виграти в покер, полягає в тому, що в ті дні, коли їх переслідує короткочасна невдача, вони грають як можна більше, в спробі відіграти все програне. І в ті періоди, коли вони потрапляють в борд з кожною картою в колоді, вони виходять з гри якомога раніше, щоб «захистити свій виграш». Але ви повинні надходити навпаки. Грайте якомога менше тоді, коли гра складається погано, і як можна більше тоді, коли у вас все йде добре.

    Якщо ви програєте 3 бай-іни, залишайте гру на день, не дивлячись ні на що. Захищайте себе від покерних столів негайно. Це відразу ж зупинить вас від розіграшу незліченної кількості рук, коли ви засмучені, не можете ясно мислити і, швидше за все, впадаєте в тільт просто викидаючи гроші. Саме в таких випадках більшість людей зазнають величезних збитків, тому що професіонали сидять і вичікують, щоб ви піддалися емоціям і злили їм свій черговий стек.

    Перше, що ви можете почати робити прямо зараз, щоб подолати мікроліміти, - це перестати грати, коли ваша ментальна гра «в відключеному режимі». Ви повинні використовувати тільки свою «А-гру» за столами. У гіршому випадку - «B-гру». Але більшість аматорів продовжують грати, відчайдушно намагаючись дістати все програне назад, навіть коли впали в тільт і жахливо грають.

    В цьому і полягає різниця між професіоналом і аматором. Це найважливіша порада щодо стратегії покеру. Перестаньте грати в покер, коли ви впали в тільт.

    Заключні думки

    Отже, ви ознайомилися з 15-ма кращими стратегіями для успішної гри на мікролімітах.

    Насамперед вам потрібно позбутися синдрому «навороченної» гри і просто зосередитися на вельюбетах з вашими добрими руками. Найважливіший ключ до успіху на мікролімітах - це грати якомога простіше.

    Наступне, що потрібно робити, - це не проплачувати нітів, знати, де присутні фіши, і фокусуватися на виборі місця. Це означає: погані і агресивні гравці - праворуч від вас, Ніти - зліва.

    Ви також повинні застосовувати блеф до нітів як на префлопі, так і на постфлопі в правильних ситуаціях, а також застосовувати сет-Майнінг до Фішу, постійно уникати слоуплея і використовувати стратегію крупного овербета на екш-карти на рівері проти поганих гравців.

    Крім того, ви завжди повинні бути інформовані стосовно своєї позиції за столом покеру, уникати складних ситуацій, не вступати в марну війну з регулярами і правильно управляти банкролом.

    Вам також потрібно виконувати домашні завдання, пов'язані з покером, поза покерними столами, якщо ви хочете досягти результатів світового рівня. Тут мається на увазі вивчення ваших програшних рук, а також аналіз гри хороших гравців.

    І, нарешті, ви повинні працювати над своєю ментальною грою, щоб побити мікроліміти. Найважливіша порада, - це застосування стоп-лосс стратегії, тобто перестати грати в покер в стані тільту.

    Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
    Експерт Cardmates із 2017 року.
    Коментарі відсутні
    Ви будете першим, хто залишить свій коментар
    Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
    Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.