60 000$ в щотижневих лідербордах Legends of the Week на PartyPoker


Один з топових світових покер-румів ПатіПокер поспішає порадувати своїх гравців черговим вигідною пропозицією.

Для всіх покеристів, які грають в турніри Daily Legends відкриті спеціальні лідерборди Legends of the Week, де кращі гравці розділять між собою турнірні квитки на суму 60 000$.

Всього таких лідербордів буде 5 і як ви здогадалися, проходять вони щотижня. То в якій з лідербордов ви потрапите буде залежати від вашого бай-іна турніру в якому ви зіграли.

Читати також: На PartyPoker з'явився новий рейтинг лідерів Sit&Go

Щоб потрапити в один з лідербордов, необхідно зіграти в двох конкретних турнірах Daily Legends і потрапити в них в призи. Лідерборди мають по 100 призових місць і розподілені за рівнями бай-інів наступним чином:

Номер лідербордуБай-інІвент
12,2$The Double Jab и The Deuce
25,5$The Headhunter и The Five Diamond
311$The Terminator и The Ocean’s
422$The Predator и The Clasico
555$The Gladiator и The Masters

Природно, призові кожного з конкретних лідербордов будуть відрізнятися. Наприклад, за перше місце в лідерборде 1 ви отримаєте 1 квиток The One Shot за 111$, 2 квитка Daily Legends за 150$ і 1 квиток Gladiator вартістю 55$.

У рейтингу 3 чемпіон лідерборда має можливість отримати 1 квиток The Warrior за 215$, 3 квитка Daily Legends з бай-інами 150$, 1 квиток The 300 Вартість 320$.

А ось в лідерборді  5 за перше місце в рейтингу вам нарахують квиток The High Roller One Shot за 1 111$, один квиток The Tuesday 500 вартістю 530$, а також квиток The Thursday 500 з таким же бай-іном, 1 квиток The 300 з бай-іном 320$ і до того ж турнірний квиток The Deepstack за 215$.

З повним списком призових кожного конкретного рейтингу ви можете ознайомитися на офіційному сайті PartyPoker.

Бали лідерборду нараховуються за наступною формулою: Бали = 10 x [√n / √призове місце], де n – це кількість гравців в турнірі. Зверніть увагу, якщо ви отоблралісь в один з турнірів Daily Legends через сателіт, то бали в лідерборд вам нараховані не будуть.

Квитки за призові місця в лідербордах вам будуть нараховуватися протягом 38 годин по закриттю кожного з рейтингів. Заліковий період нарахування балів лідербордів: 01:00 – 00:59 за київським часом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.