Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Роб Йонг вважає, що PokerStars підставляють PartyPoker

Роб Йонг

Конкуренція між топовими покер-румами PartyPoker і PokerStars вже багаторічна. Що ПатіПокер що Старзи не відстають один від одного в організації великих турнірних серій, а за фіналка дорогих івентів в цих покер-румах частенько можна зустріти одних і тих же покер-про. Однак, нерідко ці руми злегка вставляють один одному палки в колеса.

Днями Роб Йонг обурився тим фактом, що Старзи організовують Мейн Івент EPT Online 2020 року, в той же день Мейн Івент Caribbean Poker Party Online 2020.

Читати також: Роб Йонг розповів про нові кеш-столах Railbird на PartyPoker

Причому Мейн Івенти двох цих великих серій матимуть однакові бай-іни і гарантії. Про це він написав на своїй сторінці в Твіттері:

«О ні, Старзи починають EPT Online на тиждень раніше, а Мейн Івент роблять з тим же бай-іном і гарантією. Спасибі Патріку Леонарду за зіпсований день поганими новинами» – написав Роб Йонг.

Спочатку зміст твіту був дещо іншим. Роб Йонг видалив старий твіт, в якому згадав ще Даніеля Негреану, Філа Гальфонда і Директора покерної мережі MPN. Він сказав їм, що такий хід Старзів – це їх яскравий приклад відповіді на пропозиції про співпрацю.

Все ж, партнер ПатіПокер і власник казино Dusk Till Dawn подумав, що таку заяву буде занадто гучним і як істинний підданий Великобританії видав більш стриману реакцію. У свою чергу, він вже не зможе вплинути на зміну дати Головної події CPP Online 2020.

Очевидно, що PokerStars використовує в конкуренції з іншими румами всі доступні методи і, за заявами того ж Роба Йонга, Старзи не хочуть співпрацювати навіть в питаннях боротьби з ботами і нечесною грою.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.