Біографія Патріка Леонарда (Patrick Leonard)

Патрік Леонард
Патрік Леонард (32 роки)
Великобританія
Чоловічий
30.12.1988
понад 2 580 000$
Призові в офлайні
понад 11 480 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 611 342$ (2-е місце в WSOPC Ring Event#8: HR Championship за 25 000$ на GGPoker в 2020 році)
Головні досягнення:
амбасадор PartyPoker, кращий МТТ онлайн-гравець в 2014 році (за версією PocketFives), 3-й в числі кращий МТТ-гравців в онлайні (за версією PocketFives станом на 2020 рік), чемпіон partypoker MILLIONS South America, тричі чемпіон SCOOP і двічі – WCOOP
Можна знайти за ніком:
PokerStars: pads1161
PartyPoker: patrick_leonard
888poker: d1sclosure
GG Poker: babu$hka
pleno1

Патрік Леонард – професійний покерист з Великобританії. Познайомився з покером ще під час навчання в університеті і в той час він вечорами любив грати в нього з друзями.

На останніх курсах інституту хлопець став посилено тренуватися в покерній дисципліни і тоді у нього визрів план підкорити покерний Олімп. До моменту закінчення навчання він вже показував досить сильні результати як для новачка, а через півтора року і зовсім став кращим покеристом згідно з рейтингом PocketFives (в 2014 році).

За всю свою кар'єру в живих турнірах Патрік виграв понад 2 580 000$. У нинішніх хайролерських реаліях ця сума досить скромна як для топового гравця.

Справа в тому, що Патрік вважається фахівцем саме по онлайн-грі. Там він здобув більшість своїх титулів, у тому числі його визнали найкращим гравцем за версією PocketFives в 2014 році і станом на 2020 рік Патрік Леонард займає 3-ю позицію серед кращих МТТ-гравців в онлайні. Професіонал заробив в онлайн-турнірах понад 11 480 000$.

Якщо подивитися на успіхи в офлайні, то його найкращим результатом є перше місце в кубку Белладжіо Bellagio Cup XIII за 10 400$ у 2017 році. Тоді за перемогу Леонард отримав 475 940$. Перемогами на WSOP покерист поки похвалитися не може, але у нього ще все попереду. На даний момент його кращим результатом на Світовій серії покеру є четверте місце в турнірі за 3 000$ на WSOP 2019.

В онлайні Леонард тричі ставав чемпіоном SCOOP і двічі – WCOOP на PokerStars, при цьому двічі pads1161 виграв SCOOP-турніри в 2020 році. Він також 6 разів вигравав в турнірах Powerfest на PartyPoker і є переможцем безлічі подій для хайролерів в онлайні.

У 2020-му Патрік Леонард зупинився за крок від персня WSOP Circuit. Він посів друге місце в WSOPC Ring Event #8: HR Championship за 25 000$ на GGPoker. Турнір проходив в онлайні через пандемію коронавірусу.

Фото Патрик Леонард 2020

У 2016 році Патрік Леонард став амбасадором покер-руму PartyPoker. З тих пір Леонард всіляко пропагує гру в цьому румі і сам бере участь у багатьох турнірах.

«У момент мого приєднання до Partypoker, я добре розумів величезний масштаб їх майбутніх планів. В 2016-му ми перебували на стадії планування, а вже через два роки почали завойовувати ринки онлайн і офлайн покеру!»

В очах покерного співтовариства об'єднання Леонарда і ПатіПокер укріплено дуже міцно. Складно уявити собі, щоб Патрік представляв якусь іншу покерну кімнату.

В покерному співтоваристві у Патріка Леонарда хороша репутація, в тому числі як гравця, який відстоює права всіх покеристів за чесну гру і конкуренцію.

Цікаві факти про Патріка Леонарда:

  • Патрік Леонард – один з творців bitB Staking – покерного бекінгового фонду і тренерської школи. Його співінвесторами стали відомі професіонали Семюель "€urop€an" Вусден і Томі "elmerixx" Брук. Всі троє є також покерними тренерами.
  • На думку Патріка 3 кращі гравці в покер це Сем Вудсен, Томі Брук і він сам.
  • Браслет WSOP для Леонарда – одна з пріоритетних цілей. У 2015 році покерист вів блог про своє полювання за браслетом, але поки головний покерний трофей йому не підкорився.
  • За перші три місяці 2018 го йому вдалося виграти три великих події в Лас-Вегасі, які сумарно принесли йому 1 300 000$.
  • Пропонує створити першу в світі профспілку гравців-покеристів.
  • Укладав парі зі своїм другом, що переїде жити в Бостон і вступить до інституту.
  • Виступає затятим противником ре-ентрі в покерних турнірах.
  • Був в Росії на ЧС з футболу 2018 на матчі Росія-Іспанія і підтримував російську збірну.
  • Відмовився ділити з RomeoPro в хедз-апі престижного турніру, хоча Романовський проводив тренування для bitB Staking і неодноразово на пару з Леонардом укладав парі проти шведських професіоналів на результати в різних престижних покерних серіях.
  • У 2020 році покерист перехворів коронавірусом.

Патрік Леонард в соціальних мережах:

Матеріали по біографії
Патрік Леонард здивований новим правилом WSOP
Новини
Патрік Леонард здивований новим правилом WSOP
Патрік Леонард написав пост в Твіттері про нове правило WSOP. З огляду на правило, на серії може бути багато дискваліфікацій.
Патрік Леонард поставив на нелюбу футбольну команду і виграв
Новини
Патрік Леонард поставив на нелюбу футбольну команду і виграв
У своєму Твіттері Патрік Леонард розповів що поставив на Бельгію в їх матчі проти Росії на Євро 2020 і ставка пройшла.
Як Патрік Леонард лишився без перемоги в лідерборді SCOOP
Новини
Як Патрік Леонард лишився без перемоги в лідерборді SCOOP
ПокерСтарс оголосили результати загального лідерборду SCOOP, але Патрік Леонард не поспішав відзначати перемогу. Незабаром стався перерахунок балів на прохання "pads1161" і ситуація в корені змінилася.
Патрік Леонард одночасно зіграв фрірол з турніром за 530$
Новини
Патрік Леонард одночасно зіграв фрірол з турніром за 530$
Патрика Леонарда останній раз можна було зустріти у фріролі ще на початку його покерної кар'єри. Але днями покерист вирішив провести експеримент і зіграти одночасно фрірол з турніром за 530 доларів.
Патрік Леонард розіграв свій виграш з лідерборду WPT у фріролі
Новини
Патрік Леонард розіграв свій виграш з лідерборду WPT у фріролі
Леонард фінішував другим в лідерборді Rising Star WPT. Весь свій виграш покерист передав в призовий фонд фріролу на ПатіПокер.
Патрік Леонард: «Вважаю, що турніри зі столами 9-max застаріли»
Новини
Патрік Леонард: «Вважаю, що турніри зі столами 9-max застаріли»
Патрік Леонард висловився проти турнірів зі столами 9-макс і запропонував їх прибрати. На думку покериста їх час вже пройшов ...