Патрік Леонард: «Виграти лідерборд SCOOP значно складніше, ніж стати кращім гравцем WSOP»

Патрік «pads1161» Леонард

Відомий британський покер-про Патрік «pads1161» Леонард, який однаково успішно виступає як у онлайні, так і в офлайн-турнірах, нещодавно поспілкувався зі своїми підписниками в Instagram та відповів на кілька цікавих запитань.

Підписник: Я працюю з 9 до 17, але хочу жити як ти. З покером, правда, поки що не виходить. Підкажи, що робити?

Леонард: Я вважаю, що головна мета життя – знайти «свою справу». Мені дуже пощастило швидко знайти покер. Але насправді будь-яка справа може стати твоєю. Можна займатися чим завгодно і бути успішним, вільним та багатим. Пробуй, шукай - і ти знайдеш те, що «оживить» твою душу. Не намагайся прожити чиєсь інше життя.

П: Граю напівпрофесійно, думаю піти в покер на 100%. Дай пораду, як це правильно зробити?

Л: Головне не кидай свою роботу. Вона ж подобалася тобі весь цей час, правда? Просто поступово стався все серйозніше до покеру. Коли прийде час повністю піти в покер, ти сам це зрозумієш. Не змушуй себе ухвалювати поспішних рішень.

П: Як ти справляєшся з хейтерами?

Л: Коли мені було двадцять, я весь хейт сприймав дуже близько. Я намагався догодити всім людям і робив те, що, як мені здавалося, вони від мене чекали. Як тільки я перестав цим займатися і став самим собою, мене стали оточувати тільки хороші люди. Їхнє турбота зігріває мені серце.

П: Як налаштовуєшся на гру в офлайн після гринда онлайн?

Л: На онлайн у мене завжди великі надії. Я хочу виграти всі трофеї, гриндити щодня, грати за фінальними столами і т.д. Коли я граю наживо, то я розумію: рук мало, а дисперсія величезна. Тому я граю заради розваги та спілкування з людьми. Від офлайну я не чекаю нічого, окрім задоволення.

П: Чи звертаєш увагу на телси?

Л: Я не вірю в теллси, але вірю в енергію. Кожна людина транслює різну енергію з рук різної сили. Потрібно навчитися це відчувати та довіряти своїй підсвідомості.

П: Ти маєш на меті виграти лідерборд найкращого гравця WSOP?

Ні. Вигравати лідерборди SCOOP та WCOOP складніше, тут верішує вме скілл. Натомість лідерборд WSOP престижний, але в ньому дуже велика роль вдачі, тому, що обсяг турнірів невеликий. У лідерборді WSOP мені не вдається змагатися через структуру. Але в лідербордах SCOOP та WCOOP я готовий змагатися ще років 10.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.