Наступна зупинка – сітаут: як навчитися зупиняти невдалу покерну сесію

Прості поради для покерних гравців, як не впадати в тільт під час програшних сесій в онлайні та офлайні.

Ми всі знаємо, що добре вміти завершувати покерну сесію, коли ви втомилися або на вас напав тільт. Я тут не для того, щоб розповідати вам те, що ви вже знаєте. Я тут, щоб запропонувати новий погляд та інструменти для досягнення того, важливість чого ви розумієте, але часто цього не робите. Далі у статті використовується пряма мова Філа Гальфонда (від редакції).

Давайте будемо чесними – для більшості з нас припинити покерну сесію, коли нам це «треба» зробити, може бути справді важко. Ми всі знаємо, що повинні їсти здорову їжу. Проте більшість із нас має проблеми з тим, щоб харчуватися так добре, як хотілося б.

Мені важко своєчасно зупинитися (і добре харчуватися, якщо ми вже це згадали), тому я чудово підхожу для того, щоб розповісти вам, як я зміг з цим боротися, попри складнощі. Коли людина в супер фізичній формі каже вам: «Ви просто берете і робите це незалежно від того, що ви відчуваєте», вона не помиляється, але цього недостатньо, щоб змінити багатьох із нас.

Прийміть реальність та пізнайте себе​

Деякі з вас живуть не в справжній реальності. Перший крок – це прийняти реальність, – а саме те, що рівень ваших навичок і здібностей не обов'язково дорівнює вашим результатам. Наступний крок – підготовка до реальності.

Бути більш реалістичним у тому, як ми бачимо свої здібності, – це лише половина успіху. Тепер нам потрібно підготуватися до прийняття кращих рішень за столами.

Перш за все, давайте перевіримо себе.

1. Визначте свою особливість​

Ви схильні грати довше, коли програєте? (Це про більшість людей, але це може бути не про вас).

Чи схильні ви грати довші сесії, незважаючи ні на що? (Це про мене!).

Ви хочете вийти з гри, як тільки плюсанете пару бай-інів?

Яким би не був ваш емоційний недолік у грі, перший крок – це побачити.

2. Визначте свої попереджувальні знаки​

Ми не завжди усвідомлюємо, що перебуваємо в нестабільному стані за столом. Багато людей навіть не зупиняються на хвильку, щоб спробувати усвідомити це.

Які речі ви зазвичай робите, коли граєте надто довго або в тільті? Ви можете використовувати їх як сповіщення, щоб розбудити вас й змусити вас подумати про свій поточний психічний та емоційний стан.

Деякі поширені маячки:

  • Гра в більш швидкому темпі​
  • Не пам'ятаєте про дії суперників
  • Гра на автопілоті
  • Почуття злості
  • Відчуття голоду

Це може бути будь-що, що ви можете використовувати як тригер. І не просто для того, щоб сказати собі «перестань та почни грати краще», а щоб зупинитися та оцінити, чи варто вам продовжувати гру чи ні.

Ваші особисті правила

Зараз, коли ви сидите і читаєте цю статтю, ви в тільті? Ви виснажені? Якщо відповіді ствердні, зараз не час створювати свій звід правил.

Якщо відповідь негативна, то зараз ідеальний час, щоб прийняти рішення щодо свого майбутнього – для свого втомленого “я”, для сумного себе, для себе в тільті за покерним столом.

Ви знаєте свої особливості. Ви знаєте свої попереджувальні знаки. Використовуйте все це, щоб створити правила, які захистять вас від себе майбутнього.

Я розповім трохи більше про використання наведених вище ідей для створення власного зводу правил.

Базові правила і правила для екстрених ситуацій

Стандартні правила прості:

  • Вийти з гри, коли програно 10 бай-інів​
  • Зробити коротку перерву, як програю 3 бай-іни
  • Кожні 2 години робити невелику перерву
  • Оцінювати гру, в якій я перебуваю, кожні 2 години

А правила для екстрених ситуацій базуються на тому, що ви ловите себе на прояві одного зі своїх попереджувальних знаків.

Філ Гальфонд
Філ Гальфонд
Один з найвідоміших покеристів сучасності, володар трьох браслетів WSOP, засновник та тренер навчального сайту «Run It Once».

Коли я помічаю, що починаю грати надто швидко, я роблю 15-хвилинну перерву та оцінюю, чи варто мені продовжувати гру чи ні.

У минулому я б зробив тут неправильне підлаштування гри. Коли я ловив себе на тому, що граю занадто швидко, то думав: «Добре, Філе. Треба грати повільніше», та деякий час я грав повільніше. Це не той шлях!

Швидка гра могла спричинити пару додаткових помилок, але змушувати себе свідомо грати повільніше означало втрачати час та розумові зусилля, щоб виправити неправильну річ.

Швидка гра не була моєю проблемою – це був симптом моєї проблеми.

Моя проблема в тому, що я втомився або почав тільтувати. А втома або тільт супроводжується цілою низкою інших симптомів! Що я мав зробити замість того, щоб сповільнювати свою гру, так це зробити перерву.

Під час цієї перерви я міг би оцінити, чи варто мені продовжувати грати, враховуючи мій погіршений стан. І якщо я схилявся би до рішення, що це не так, рішення було б дуже просте: закрити столи!

Завжди є завтра

Незалежно від того, чи буде така сама вигідна гра й такі ж суперники в інший раз, але хороша можливість з часом знову з’явиться.

Вам необхідно визнати, що ваша продуктивність у поєднанні зі здібностями є тим, що створює вашу перевагу. А ваша продуктивність зменшуватиметься під час тривалих та/або програшних сесій, або в дні, коли ви засмучені чи не відпочиваєте. І з цим розумінням, сподіваюся, вам стане легше зупинятися й виходити з гри.

  1. Прийміть реальність.​
  2. Проаналізуйте себе.
  3. Створіть збірник правил.
  4. Слідкуйте за тригерами.
  5. Дотримуйтесь своїх правил.

Нехай переможе той, хто навчиться зупинятися, коли це необхідно.

За матеріалами newsletter.philgalfond.com

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
iGaming редакторка на Cardmates
Коментарі (1)
Україна Diana1994 Експерт
Експерт

Дуже корисна стаття

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.