5 важливих порад для покерних гравців

Як покращити свою гру в покер. Стратегія виграшної гри за столами.

Якщо ви шукаєте легкі для запам’ятовування та прості для використання поради з покеру, які допоможуть вам вигравати у Безлімітному Холдемі, вам пощастило!

Сьогодні ми зібрали пʼять тактичних та стратегічних рекомендацій, які зроблять вас більш впевненим і прибутковим гравцем у покер.

Цей список не навчить вас, як вигравати кожну роздачу – навіть найкращі професіонали на це не здатні, – але він допоможе вам покращити результати, незалежно від того, граєте ви кеш-ігри чи турніри, в офлайні чи онлайн.

Порада #1: Використовуйте агресивний напівблеф з дро

Використовуйте агресивний напівблеф з дро

Якщо ви хочете справді розривати покерні столи, вам потрібно ефективно блефувати. Але неефективний блеф є одним із найшвидших способів втратити гроші за столом. Отже, як контролювати свою частоту блефів?

Найефективніший спосіб – це дозволити картам, які у вас є на руках, вирішувати, чи варто вам блефувати чи ні. Це означає блефувати з руками, які мають аути, щоб покращитися до більш сильної руки на пізнішій вулиці, як-от стріт-дро, флеш-дро або навіть одна-дві оверкарти до дошки.

Вважайте ці дро резервним планом на випадок, якщо ваш блеф буде хтось колоти.

Гравці в покер називають ці руки «напівблефами» через їхній потенціал (окрім самого блефу). Коли ви тільки починаєте свій покерний шлях, блефувати з нульовими руками (без потенціалу) до рівера не рекомендується.

Порада #2: Швидко розігруйте свої сильні руки, щоб збільшити банк

Швидко розігруйте свої сильні руки, щоб збільшити банк і виграти більше грошей

Це сумне видовище, коли гравець тричі чекає зі своїм натсовим флешом з флопа, а потім змушений продемонструвати свою чудову покерну комбінацію, коли його опонент робить чек у відповідь на рівері. Занадто повільна гра (або ж слоуплей) є поширеною помилкою серед гравців, які бояться вибити своїх опонентів із банку, коли у них сильна покерна комбінація.

У більшості випадків найкраще робити ставку зі своїми сильними руками, щоб отримати більший банк та захистити своє еквіті. Це не означає, що ви завжди повинні робити ставку/рейз зі своїми сильними руками на постфлопі. Ви можете прочекати свої сильні руки, якщо:

  • Навряд чи опоненту закриється більш сильна рука.
  • Існує небагато «страшних» карт, які завадять вам отримати гроші на наступних вулицях.
  • Діапазон вашого опонента в основному складається з рук без шоудаун-велью.

Однак, коли ви відчуваєте невпевненість, то просто зробіть ставку (або чек-рейз, якщо ви не були агресором на префлопі). Так, це розчаровує, коли ваш опонент скидає карти, але це не так розчаровує, як коли йому закривається більш сильна рука або ж ви просто втрачаєте потенційний прибуток.

Порада #3: Захищайте свій великий блайнд (з правильними руками)

Захищайте свій великий блайнд (з правильними руками)

Великий блайнд – це особлива позиція, оскільки у вас вже є 1 ВБ, інвестований у банк. З цієї причини, щоразу, коли ви на ВБ стикаєтеся з рейзом, то матимете кращі шанси банку для колу, ніж інші позиції – можете сприймати це як знижку.

Завдяки вашій знижці та тому факту, що ви остання людина, яка приймає рішення на префлопі, ви можете вигідно робити колл з набагато більшою кількістю рук, ніж в іншій позиції. Це не означає, що ви повинні колоти рейзи з безперспективними руками, такими як 9♠ 5♦, але більш цікаві руки, такі як K♣ 9♦ чи Q♥ 6♥, стають непоганим варіантом для більшості ситуацій.

Наскільки широко вам слід захищатися, залежить від багатьох факторів – ось чотири основні:

  • Позиція рейзера (грайте тайтовіше проти ранніх позицій та лузовіше проти пізніх)
  • Кількість гравців у роздачі (якщо 1 або більше гравців вже закололи рейз, грайте більш тайтово і з тими руками, які добре підходять для мультипотів)
  • Розмір рейза (чим більше розмір ставки, тим більш тайтово ви повинні грати, і навпаки)

  • Розмір стека (якщо стек короткий, грайте менше спекулятивних рук і віддавайте перевагу сильній карті)

Існують також інші важливі фактори, наприклад те, як часто ваш опонент буде робити продовжену ставку після флопу, але перераховані вище є основними, які вам слід не забувати.

Порада #4: Робіть фолд, якщо не впевнені

Робіть фолд, якщо не впевнені

Хочете знати найбільшу різницю між поганим гравцем і професійним гравцем? Це здатність професіонала скинути хорошу руку, як топ-пара, якщо він думає, що у суперника рука краща.

Це звучить дуже просто, але це досить важко зробити на практиці частково через те, як побудований наш мозок. Ми від природи допитливі, й ми хочемо частіше перемагати. Коли ми фолдимо, ми втрачаємо свій шанс виграти банк та не можемо задовольнити свою цікавість, дізнавшись, що має наш опонент.

Занадто часті колли в непідходящих ситуаціях є другим найшвидшим способом програшу в покері (після неефективних блефів). Щоразу, коли ви не впевнені, як варто зіграти проти ставки чи рейзу, зробіть собі послугу та скиньте карти.

Порада професіонала: коли ви скидаєте карти в одній із цих ситуацій, обов’язково запишіть деталі роздачі, щоб після сесії спробувати зрозуміти, чи правильно ви обрали фолд. Вивчення та обговорення таких рук є чудовим способом постійно вдосконалювати свої навички та заповнювати прогалини у своїх знаннях про покер.

Порада #5: Грайте, лише якщо у вас є на це настрій

Грайте, лише якщо у вас є на це настрій

Покер повинен приносити задоволення, незалежно від того, чи граєте ви як аматор, чи як професійний гравець. Ви будете показувати найкращий результат, коли будете щасливі, тому має сенс грати в цю розумово інтенсивну гру лише тоді, коли на це є настрій.

Якщо ви відчуваєте, що наростає розчарування, втома або гнів, вам слід просто припинити сесію тут же. Цілком ймовірно, що ви заощадите собі купу грошей, зробивши це. Наступного дня покер нікуди не дінеться.

Порада професіонала: перед тим, як розпочати покерну сесію, я уявляю, як йду ва-банк та програю весь свій стек з першої роздачі. Якщо думка про таку можливість мене не турбує, я знаю, що готовий грати в свою A-гру протягом тривалого часу. Але якщо піти ва-банк й програти один зі своїх бай-інів з першої роздачі звучить нестерпно, то напевне краще і не починати.

За матеріалами upswingpoker.com

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
iGaming редакторка на Cardmates
Коментарі (8)
Україна d19932808 Еліта
Еліта

Топ допис новачкам на замітку!

0 відповідей
Україна Tarasgr Гуру
Гуру

Варто прислухатись👍️

0 відповідей
Україна victorias Легенда
Легенда

гарні поради, треба частіши їх перечитувати, щоб менше було помилок😉

0 відповідей
Serhii_C23 Легенда
Легенда

Топчик, дякую 🤝 

0 відповідей
Україна Timoshenko Фанат
Фанат

Топ, варто прислухатися! Беру на замітку🤗

0 відповідей
Україна DragonsIFUA Еліта
Еліта

Порада #0: Дотримуйтеся банкрол-менеджменту 😉

0 відповідей
Україна vkalinicenko
Без статусу

Дуже користні поради

0 відповідей
Україна FatalisT Гуру
Гуру

Гарні поради та шикарно оформлена публікація - 5 балів! 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.