Патрік Леонард виграв одразу два титули WCOOP за кілька годин

WCOOP 2023: Патрік Леонард здобув два титули зв кілька годин

На PokerStars добігає кінця серія 2023 World Championship Of Online Poker (WCOOP). На всьому своєму протязі цей фестиваль радував нас великою кількістю цікавих подій та новин. Не стали винятком і останні раунди турнірів. Британьский покер-про Патрік "pads1161" Леонард відмітився черговим досгненням: усього за кілька годин він став чемпіоном одразу у двох турнірах.

Першим йому підкорився турнір World Championship of Heads-Up NLHE з байіном 5 200$, де в хедз-апі він зустрівся з бразильцем "neverstandard". Леонард впевнено відпрацював фінал і отримав до рук 80 500$ призових за перше місце. 

А вже через кілька годин Леонард знову опинився в хедз-апі іншої події. На цей раз в турнірі 109$ Fixed-Limit Holdem 6-Max. Цього разу між Леонардом і титулом WCOOP став британець Деніел «deepincidurr» Дав. Но як і в турнірі до цього Леонард знову став кращім та здобув титул і 4 011$ призових.


При цьому слід зазначити, що це були не єдині фінальні столи WCOOP, за якими побував Леонард. Він також посів п'яте місце в турнірі 1050 $ NL 2-7 Single Draw. У турнірі, в якому переміг найкращий гравець WCOOP 2023 Бенні RunGodlike Глейзер. Ця перемога стала його 11-м тріумфом на WCOOP та 21-ою перемогою на COOP загалом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.