Новини WCOOP: Глейзер продовжує перемагати, у нього вже 20 титулів COOP

Бенні Глейзер виграв свій 20-й титул чемпіона серій COOP

Нещодавно ми писали, про те як Бенні Глейзер виграв свій 19-й титул чемпіона COOP, і про те що мріял він зовсім не про це (а про рок-кар’єру та збирання стадіонів). І ось тепер Бенні знову нагадав про себе, вигравши вже 20-й (sic!) титул чемпіона серій COOP. Непогано як на того, хто прийшов в покер суто з прагматичних міркувань.

Чергова перемога дісталася Глейзеру в турнірі WCOOP 1 050$ World Championship of 2-7 Triple Draw. Змагання з цієї дисципліни зуміли залучити до себе 91 учасника, які сформували призовий фонд у розмірі 91 000$.

Фінальний стіл на шість учасників виявився досить зірковим. Окрім самого Глейзера, який і був чіп-лідером, на фіналку вийшов багаторазовий переможець WCOOP Тобіас «Senkel92» Лекнес з Норвегії, а також дует бразильців «brunojardes1» і Ренан «Internett93o» Брускі.

У хедз-ап проти Глейзера вийшов гравець з Австрії під ніком Blackbeaty, який так і не зумів нічого протиставити британцю. У підсумку Глейзер завоював свій десятий титул WCOOP та 22 650 $ призових. Плюс до цього Бенні очолив загальний лідерборд серії, де в нього наразі 700 балів. 

Ще одним результатом WCOOP, який варто відзначити стала перемога бразильця Андре «PTFisherman23» Маркес у турнірі 5 200$ Thursday Thrill High Roller. Чемпіон Головної Події WCOOP 2020 року, наприкінці минулого тижня додав до свого банкрола майже 180 000$ перегравши в хедз-апі шведського онлайн покер-про Саймоне «C. Drawin2» Меттссона (94 290$ призови). 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.