Бенні Глейзер виграв свій 19-й титул COOP, хоча завжди мріяв стати музикантом

Бенні Глейзер виграв свій 19-й титул COOP

Британець Бенні Глейзер в черговий раз довів, що є одним з найкращих майстрів у світі онлайн-покеру. Учора, 12 вересня, він здобув свій вже дев’ятий титул чемпіона World Championship Of Online Poker (WCOOP). Додайте до цього ще десять перемог у Spring Championship Of Online Poker (SCOOP) і ви отримаєте одного з претендентів на звання покерного GOAT.

Але всього цього могло б і не бути, адже ще до свого знайомства з покером Глейзер мріяв стати професійним музикантом.  Бенні з 6 років грає на гітарі, з 13 років – на електрогітарі, а у 17 намагався створити власну групу. Він навіть вступив до музичного коледжу, але навчання так і не закінчив, адже вже через рік він побачив як його батько грає в онлайн-покер, подивився турніри WPT і шоу Poker After Dark і зрозумів, скільки грошей у цій грі.

З того часу він почав будувати покерну кар’єру та заробляти цим на життя. На сьогодні він заробив в покері понад 7 000 000$, а свій рівень професійності довів до того, що спеціально переїжджає до Канади на час проведення WCOOP, щоби грати у більш зручному часовому поясі.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.