Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

А чи знали ви, що сестра Хельмута є 33-кратною чемпіонкою Спеціальних Олімпійських ігор?

Філ Хельмут та його сестра Енн Хельмут

Як ми вже писали Філ Хельмут прийняв участь у Головній події відновленого північноамериканського покерного туру. При цьому підтримати Філа на цих змаганнях приїхала його молодша сестра Енн Хельмут. Мало хто знає, але Енн є ще більш титулованою спортсменкою, а ніж її брат. На її рахунку 33 золоті медалі Спеціальних Олімпійських ігор. Вона становилась чемпіонкою у таких видах спорту як баскетбол, плавання та катання на ковзанах.

Що таке Спеціальні Олімпійскі ігри
Що таке Спеціальні Олімпійскі ігри

Спеціальний Олімпійський рух виник у 1957 році з ініціативи Юніс Кеннеді Шрайвер, сестри Президента США Джона Кеннеді. Спеціальна Олімпіада - це міжнародні спортивні змагання для людей з розумовими відхиленнями. Проводиться раз на 4 роки. Вперше такі Ігри були проведені у 1968 році в Чикаго. На сьогоднішній день учасниками спеціального олімпійського руху стали понад три мільйони людей зі 180 країн світу.

Але, не незважаючи на таку підтримку, Філу не вдалось протриматись у Day 2 і він вибув із турніру не зумівши потрапити до призової зони. Одразу після свого програшу Хельмут підійшов до сестри і спитав:

«Чому ж так боляче? Це лише турнір за 1 600$, а програвати все одно непріємно. Мабуть це тому, що це був мій перший турнір після WSOP, а загалом я грав добре».​

Також після свого вильоту Хельмут натякнув, що ще затримається на NAPT і можливо зіграє ще в одному з турнірів. 

Що стосується подій у самому Main Event, то загалом подія зібрала 1 095 входів, а призовий фонд склав 1 609 650$. Перед стартом Day 3 у турнірі залишилось 34 учасникі, які поборються за головний приз - 268 945$. Чіп-лідером перед є Ентоні Діанаті (США). Другим іде гравець із Ізраїлю Ліран Бетіто, а трійку лідерів замикає 4-кратний власник браслета WSOP Нік Шульман.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.