Серія NAPT: Хельмут грає у Main Event, Лоніс взяв суперхайроллер, Інгланд виграла жіночий турнір

В Лас-Вегас повернувся північноамериканський покерний тур  NAPT

В Лас-Вегас повернувся північноамериканський покерний тур або NAPT. З історію про те як стартувала ця серія, як вона стала жертвою Чорної п'ятниці і про те, що Pokerstars збирається її відновити ви можете ознайомитись тут. Наразі ж в турі вже стартували перші турніри та з'явились перші переможці.

Джессі Лоніс переможець NAPT 10 300$ Super High Roller

Джессі Лоніс офіційно став першим переможцем відновленої серії, вигравши турнір 10 300$ Super High Roller. В події прийняли участь 59 гравців, а призовий фонд склав 572 300$. В хедз-апі Лоніс переміг Девіда Стемма та виграв 174 550$.

«Це таке відчуття, як виграти Потрійнугш корона, – сказав Лоніс в інтерв'ю. – Я перемагав на Багамах, WSOP і тепер тут. Так приємно. Мені здається, що я граю добре, і все йде досить добре. І добре працює. Тож приємно виграти цей матч».

Кайна Інгланд, яка виграла жіночий турнір PokerStars NAPT

Ще однією переможницею туру стала Кайна Інгланд, яка виграла жіночий турнір PokerStars NAPT. За свою перемогу отримала не багато, лише 7 520$, але цього виявилось досить щоби увійти у клуб покерних мільйонерів. За даними Hendon Mob тепер на її рахунку 1 003 430$ призових за кар'єру. 

Філ Хельмут та Марія Коннікова на NAPT 2023

Ну а головною новиною стало поява у турі самого Філа Хельмута. 17-разовий переможець турнірів WSOP зареєструвався у Day 1c 1 650$ Main Event, зіграв кілька цікавих роздач і що саме головне пройшов до Day 2. 

​«Це дуже дивно, адже я не грав у турнірах вже кілька місяців (можливо, це перший турнір після WSOP!!?)», - поділився Хельмут у соціальних мережах.

Разом з ним у наступний раунд Головної події пройшли 118 гравців при 533 входах. Чіп-лідером перед стартом Day 2 є канадець корейського походженя Девід Донгву Ку. Його стек становить 145 ВБ. На другому місці йде Лілі Лофті, у якої 140 ВБ. Що стосується Хельмута, то у другий день він перейшов зі стеком у 36 ВБ.

PokerStars
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.