Марія Коннікова повернулась до числа амбасадорів PokerStars

Марія Коннікова повертається до PokerStars. Вона очолить північноамериканський підрозділ компанії.

Марія Коннікова, яка відома як у світі покеру, так і світі письменницт, свого часу її робота «Найбільший блеф» став бестселером від New York Times, повідомила що повертається до лав PokerStars,у якості амбасадора бренду. Це вже не перша співпраця Марії та старзів. 

У 2017 році Марія Коннікова оголосила що починає вчитися грі в покер, не маючи жодного досвіду у карткових іграх. Її наставником став відомий профейсійний гравець та член Залу слави покера Ерік Сайдел. А вже у січні 2018 року вона виграла 86 000$ у турнірі PCA National, а трохи згодом посіла друге місце у турнірі Asia Pacific Poker Tour Macau та отримала 57 000$. 

У червні 2018 року Коннікова уклала партнерську угоду з PokerStars, але вже у листопаді 2019 вона оголосила про свій відхід від покеру, адже саме тоді мала вийти її книга «Найбільший блеф». Але остаточно від покеру Марія не відійщла, та продовжувала грити на крупних подіях таких як WSOP. 

І ось, майже через чотири роки, дует знову возз’єднався. Цього разу співпраця Марії та PokerStars стане ще глибшою, адже тепер вона очолить нещодавно відкритий північноамериканський підрозділ PokerStars. Вона також стала четвертим послом, який приєднався до PokerStars на другий термін, після ікон бразильського футболу Неймара-молодшого, Роналду та португальця Андре Коїмбри.

«Здатність Марії донести переваги покеру важко переоцінити», — сказав Стів Прейс, віце-президент PokerStars у Північній Америці, у прес-релізі. «Вона буде невід’ємною частиною нашої команди, та допоможе досягти нашої головної мети - розширити гру для нової аудиторії». 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Не знав що вона колись співпрацювала з ПС та не знав що вони розходилися.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.