У Канаді знайшовся покерист якому більше 100 років: 102 або 103, дивлячись як рахувати

Найстаріший покерист Канади - Донг Нгуєн

У канадських ЗМІ з'явилася новина про найстарішого покериста країни, який продовжує грати, — Донга Нгуєна (Dong Nguyen). Нгуєн родом із В'єтнаму, а тому скільки йому років сказати складно: за західним обчисленням йому 102 роки, але за традицією підрахунку у рідному В'єтнамі — 103, тому що там у вік новонародженого зараховують внутрішньоутробний період. 

Сам Нгуєн вважає себе не просто покеристом, а справжнім гемблером. Ще з часів життя у В'єтнамі Донг загорівся любов'ю до всіх форм азартних ігор. А покер у його життя прийшов останнім — у 1996 році, через 16 років після еміграції до Канади. Навіть закохавшись у Техаський Холдем, в'єтнамець не відмовився від інших видів гемблінгу. Він продовжує міксувати ігри, щоб «міняти темп та обстановку» при попаданні в даунстрікі.

Через свій вік повністю самостійно Донг грати не може - йому допомагає син Тач (Thach), який також виступає перекладачем, адже його батькр говорить лише на в'єтнамській мові.

Коли журналісти спитали в чьому серкет успіху Нгуєна в покері та гемблінгу, він відповів:

«Потрібно завжди бути терплячим — чекати на відповідні карти, залишатися спокійним і готуватися до завдання удару по опонентах»

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.