На GG знову бунтують: цього разу омашисти

Бойкот GG: Регуляры PLO протестують проти низьких винрейтів та високого рейку

На одному з великих покерних форумів з'явився анонімний пост, у якому від лиця ком'юніті регулярів хайстейкс PLO було оголошенно про бойкот GG. Опубліковано заяву зі спеціально створеного для цього облікового запису PLOUnionRep, а ось що було в ії тексті:

«Ми, регуляри PLO, давно підозрювали, що гра в мережі практично не б'ється. Тому нещодавно ми об'єдналися, порівняли свої результати та переконалися у цьому. Ми зверталися до представників GGPoker, але відповіді не отримали. Так що з сьогоднішнього дня ми повністю припиняємо грати на VIP-столах 25$/50$ і дорожче» 🙅‍♂️

Також регуляри заявили, що рейк за столами 6-макс зараз становить від 4.9 до 6.4 ВБ на 100 рук, а у хедз-апах - до 11.2 ВБ на 100. У результаті вінрейти у найкращих гравців - близько 0.5 ВБ на 100. При цьому рейкбек більшості регів хайстейкс - від 20% до 30%, тобто в результаті вигравати можна 2-3 ВБ на 100 максимум. А з такими вінрейтами дисперсія в PLO може бути взагалі будь-якою, при цьому гри не так багато: на хайстейкс реги грають всього близько 150 000 роздач на рік 🙄.


«Все це призвело до того, що екосистема гри в Омаху на GG стала нереально токсичною», - пишуть протестувальники. «Хедз-апи та 3-макси ніхто не грає, адже це мінусово навіть проти слабких регів. Так що за фішей всі борються як востаннє, влаштовуючи чемпіонати зі швидкого заняття місця. У результаті страждають і регуляри, і віпи, яким це теж не подобається. Зниження рейку піде на користь усім»

Бойкот поки що залишається анонімним, так як ніхто з омашистів ще не підтримав його відкрито. Але в коментарях PLOUnionRep пише: «Ми поки що не хочемо світитися. Але уявіть 10 найкращих гравців PLO у світі — усі вони з нами».

Подивимось чи зможе цей протест протриматись досить довго і чи стане він таким же успішним, як протест організований Бертраном Гроспельє, який призвів до майже повного скасування рейкової реформи уку плановила на GGPoker. Ми будемо слідкувати за подіями.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (4)
Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований

Приєднався до протесту!

хрін вам, а не 20 баксів рейку в тиждень від мене на пло2!

3 відповіді
Україна PashaLe Еліта
Еліта

Кожному по гелікоптеру? Які ваші вимоги?!)

Україна Dr_Ligvi Заблокований
Заблокований
Україна Begu_Idu Заблокований
Заблокований

Цікаво як там Лігві,бойкотує ще....

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.