Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

WPN, WPTGlobal і GTO Wizard об'єдналися у боротьбі проти читерства

WPN, WPTGlobal і GTO Wizard оголосили про партнерство

Філ Нагі (CEO WPN) оголосив у Твіттері про старт унікального співробітництва його мережі та WPT Global з GTO Wizard (одним з топових додатків з ГТО). Суть партнерства - підвищення безпеки гри та боротьба з читерами

За цей рік покер-руми мережі WPN неодноразово оновлювалися для підвищення безпеки гри. Так, наприклад, у них було впроваджено 2-факторну аутентифікацію (2FA) з вибором кількох методів отримання коду. А у серпні WPN повністю заборонили використання віртуальних машин та програм віддаленого доступу для гри в румах. Запуск емуляторів, а також аналогів Team Viewer для будь-яких цілей одночасно із софтом WPN став каратися. Логічним продовженням цієї політики стала і співпраця з GTO Wizard.

Що пропонує GTO Wizard для боротьби з читерами

Трохи раніше GTO Wizard анонсував про впровадження у свій функціонал AI, який допоможе підвищенню чесності гри, а саме:

  • Штучно збільшити час на проведення розрахунків - щоб гравці не могли використовувати їхній софт як підказчик у реальному часі;
  • Обмежити кількість рішень, які гравець може запросити на добу та місяць — збільшити їх кількість можна лише оформивши дорожчу підписку;
  • Додати GTO Reports;
  • Додати функцію для перевірки чесної гри Fair Play Check.

Саме два останні пункти викликали найбільший інтерес серед операторів та покеристів. 

GTO Reports - це такий інструмент для перевірки історії рук на виявлення опонентів, які підозріло грають проти людини. Тобто він аналізує дії гравця на умовно «надлюдськІ» рішення, та робить висновок грає проти вас жива людина, чи бот.

Fair Play Check - дозволяє гравцям перевірити конкретний борд за останні 7 днів, коли він був розіграний, та з'ясувати чи роьив хто-то запит на розрахунки по цьому розіграшу, та в якому проміжку часу це було. 

У разі якщо GTO Wizard виявляє збіг, то програма повідомляє про це гравця, після чого той може вивантажити доказ з часовою міткою і відправити оператору (руму). Також, у такому випадку, GTO Wizard бере на себе відповідальність за сприяння в будь-яких подальших розслідуваннях.

WPN та WPT Global першими оголосили про партнерство з GTO Wizard — розробники солверу підтвердили пряму співпрацю з операторами, під час якої вони допомагають визначати використання ботів та підказчиків.

За словами CEO WPN Філа Нагі, він сподівається на закріплення через цю практику нового стандарту в індустрії:

Технології GTO Wizard сприятимуть підтримці не тільки чесності, а й безпеки покеру. Це партнерство — перший крок у визнанні серйозності проблеми читерства та прагненні вирішити її.

Головний менеджер WPT Global Алекс Скотт підтримав колегу і підкреслив, що їхня мережа має нульову терпимість до ботів та шахрайства:

Як досвідчені гравці в покер ми розуміємо цінність ГТО-інструментів для покращення своєї гри. Ми також розуміємо і небезпеку, яку несе неправильне використання цих інструментів. Співпраця з GTO Wizard дає нам надію на розширення можливостей щодо запобігання неправомірному використанню навчального та тренувального софту.

Реакція покерної спільноти на історичне партнерство

Загалом гравці сприйняли новину позитивно — деякі навіть гаряче підтримали партнарство покерних мереж та солвера. Так, Том Дван зазначив, що тільки кооперація такого роду може допомогти цілісності покеру:

Я переконаний, що зараз ми спостерігаємо важливий і добровільний крок у бік більш справедливої екосистеми покеру. Зі свого боку я планую надати максимальну підтримку та допомогти там, де це буде в моїх силах.

Філ Гальфонд написав розгорнутий текст про те, чому вітає такі ініціативи:

Це чудово, коли великі компанії в світі покеру об'єднуються заради кращого майбутнього. Хоча GTO WIzard і втратить частину клієнтів-шахраїв, гадаю, на дистанції вони тільки виграють від цього рішення. WPT Global і WPN заплатять GTO Wizard за допомогу, але це повернеться їм гарним піаром. Я вважаю, це чудове рішення для всіх — набагато краще, ніж колаборації на одній лише добрій волі, які ніколи не живуть довго.

Проте, не всім співпраця мереж із конкретним солвером припала до душі. Власниця браслета WSOP і програмістка Вікторія Лівшиць - нещодавно вона випустила разом з Ендрю Ліхтенбергером новий покерний софт Octopi Poker - розкритикувала партнерство:

Чи виграє від цього індустрія покеру? Я так не вважаю. У результаті ми отримаємо монополію GTO Wizard на ринку солверів. Подібний контроль повинен здійснюватися відкритим консорціумом, де всі постачальники інструментів для покеру та сайти розробляють спільні стандарти, які є обов'язковими для всіх учасників індустрії. І для них повинен діяти сертифікуючий орган, який контролюватиме дотримання стандартів.

Подібна співпраця може як стати історичним моментом у розвитку покеру, так і привнести додаткову монополізацію до вже досить закритої галузі. А як ви ставитеся до цього партнерства і чого від нього очікуєте?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.