Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Адам Севідж із «Руйнівників міфів» відтворив покерний набір з «Шулерів»

Адам Севідж

Відомий блогер-тестувальник, а також колишній ведучий популярної програми «Руйнівники міфів» Адам Севідж зумів відтворити покерний набір Тедді КДБ з фільму «Шулери».

Відео з уже готовим покерним набором він опублікував на своєму YouTube-каналі:


Читати також: На китайські Tesla встановлять покерні ігри

Він також опублікував пост в своєму Твіттері, у якому заявив, що «Шулери» є одним з його улюблених фільмів і попросив у сценариста Брайана Коппельмана розповісти, які карти були на руках у Тедді КДБ у останній роздачі.

Реакція Коппельмана в Твіттері не змусила себе довго чекати:

Переклад: Круто! Реально круто, Адам. Девід Левієн і я хотіли б заскочити до твоєї «барлоги», щоб подивитися на ці фішки. Але ми ніколи, ніколи, ніколи не розповімо тобі останню руку.

Варто зазначити, що виготовленням копії покерного набору з «Шулер» займалася та сама компанія, яка виготовила оригінал цього набору.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.