Айзек Хекстон переміг в Мейн івенті High Roller Club

Айзек Хекстон High Roller Club

На ПатіПокер в рамках серії High Roller Club вже відбулося кілька Мейн івент. В одному з таких івентів за 10 300$ і гарантією 500 000$ здобув перемогу канадський хайролер Тімоті Адамс і заробив 169 500$.

Сьогодні вночі завершився ще один Main Event в рамках даної серії. Цього разу бай-ін Головної Події склав: 25 500$ при гарантованих призових 1 000 000$.

У турнірі зібралося поле з 46 гравців, разом ці входи перебили заявлену гарантію і призовий фонд турніру склав 1 150 000$.

High Roller Club ME на PartyPoker

Читати також: Покерист з Росії став ранер-апом турніру High Roller Club

Чемпіоном Головної Події High Roller Club став покерист із США, який зіграв під прапором Канади і один з найвідоміших хайролерів у онлайні Айзек Хекстон. За перемогу в цьому турнірі Айзек отримав виплату 437 000$.

Раннер-апом у цьому івенті виявився покерист з Іспанії, який зіграв під британським прапором – Серхі Рейксач. За друге місце йому вдалося заробити 287 500$.

Четверте місце зайняв чемпіон дебютного Мейн Івенту High Roller Club Віктор Малиновський, який отримав 103 500$.

В призову зону вдалося потрапити лише шести покеристам. Останнім гравцем, хто отримав виплату виявився легендарний покерист Віктор "Isildur1" Блом з призовими 57 500$.

Серед іменитих покеристів, які не зуміли прорватися до призової зони варто виділити таких гравців як Сем Грінвуд (9-те місце) і Оле Шеміон (13-тє місце).

Серед гравців із СНД найближче до призів підібрався Артур Мартиросян, однак йому не вдалося піднятися вище 14-го місця.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.