PartyPoker розігрує 36 000$ в щоденних кеш-лідербордах

PartyPoker Cash Game Leaderboards стали щоденними

У червні PartyPoker продовжили свою акцію Cash Game Leaderboards, в рамках якої щотижня роздають 250 000$ в 16-ти лідербордах серед кеш-гравців на різних лімітах холдема і омахи.

Суть пропозиції полягає в тому, що кеш-гравці ПатіПокер заробляють бали в звичайних кеш-іграх і за столами fastforward (за винятком Fixed Limit Hold'em і Short Deck Cash Games) і за підсумками тижня кращі гравці рейтингу на тому чи іншому ліміті – отримують грошові призи, аж до 10 000$.

З 15 червня лідерборди Cash Game на PartyPoker – стануть щоденними. З наступного понеділка кращі гравці рейтингу будуть визначатися кожен день і серед них буде розігруватися 36 000$ (252 000$ в тиждень). Таким чином, лідерборд стане більш справедливим до тих гравців, які активно грають, але тільки кілька днів на тиждень, а не всі 7 днів поспіль.

Читати також: WSOP 2020 пройде в онлайні

Реєструйтеся на ПатіПокер і грайте кеш-ігри в своє задоволення, при цьому маючи можливість отримати додатковий прибуток кожен день. Лідерборди в кеш-іграх починаються з мікролімітів (0,01$/0,02$). Ви можете брати участь відразу в декількох лідербордах.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий