Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PartyPoker пройде WPT World Championship

PartyPoker 2020

Продовжуємо розповідати про переїзд живих серій в онлайн. Після оголошення про проведення WSOP на GGпокерок, PartyPoker вирішили не відставати і повідомили про WPT World Championship Online на ПатіПокер.

Серія пройде з 18 липня по 8 вересня в онлайні на ПатіПокер. Під час неї пройде 12 чемпіонських івентів і організатори обіцяють зробити серію найбільшою за всю історію на ПатіПокер.

Читати також: Змінилася структура PartyPoker Million

PartyPoker проведуть три Головних Події в рамках WPT World Online Championship. Їх можна буде відрізнити за різними бай-нами: 109$, 1 050$ та 10 300$.

Президент World Poker Tour Джон Дафі сказав пару слів про майбутнє Головної події:

«Ми отримали прохання від гравців зробити щось особливе і ми почули їх прохання. Мейн Івент за 10 300$ з гарантією 10 000 000$ стане саме тим, що вам потрібно»

Переможцю Головної події дістанеться квиток за 15 000$ в фінал сезону WPT Tournament of Champions. Організатори розповіли, що ця серія буде не останньою, яка пройде в онлайні. Проведення чемпіонату WPT стане відмінним початком співпраці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.