Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Айзек Хекстон посів друге місце в турнірі суперхайролерів WPT

Айзек Хекстон 2020

WPT onlinе на ПатіПокер підходить до свого кінця. Вчора був зіграний один з найдорожчих турнірів серії за 102 500$. Організатори по праву назвали його суперхайролерським, адже мало хто може дозволити собі внести такий дорогий бай-ін.

Таких гравців виявилося 40 і всі вони боролися за призовий фонд 4 000 000$. Гарантію перебили на мільйон і шестеро фіналістів отримали відмінні призові.

Але до цього 36 покеристів не дійшли до призової зони і не виграли зовсім нічого. Найприкріше всіх відчував себе Даніель Дворесс, так як канадец зупинився за крок до призів і став баббл-боєм WPT Super High Roller Championship.

До слова, в топ-14 за результатами цього івенту потрапили цілих 7 канадських покеристів, але лише один з них зміг потрапити в призи. Ним став Айзек Хекстон, який програв у вирішальному хедз-апі за перемогу Майклу Адаммо. Але про це трохи пізніше.

За фінальним столом зіграла сателлітчіца Чарлі Гудвін – британська покерістка, яка грає турніри середніх бай-інів в офлайні. За 10 років гри в покер дівчина виграла в живих івентах лише 141 000$ (трохи більше бай-іна в сьогоднішньому івенті). Чарлі відібралася в івент суперхайролерів всього за 109$, зайняла в ньому третє місце і виграла 602 000$.

Читати також: Микита Бодяковський отримав 1 000 000$ за перемогу на WPT

Повертаючись до хедз-апу, перед початком фінальної битви покеристи вирішили поділити призові і продовжити гру за звання чемпіона і додаткові 30 000$. Майкл Адаммо і Айзек Хекстон отримали приблизно однакові призові 1 216 000$ і 1 284 000$.

Незважаючи на те, що основні гроші вже поділили, хедз-ап видався дуже напруженим і цікавим. Адаммо і Хекстон по черзі захоплювали перевагу і більшість гри проходило на постфлопі.

Але в покері завжди переможцем стає тільки один і в цей раз ним став Майкл Адаммо. В кінцевому підсумку він здолав Айзека і забезпечив собі перемогу.

Результати WPT Super High Roller Championship

WPT Super High Roller Championship

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.